| renana a întrebat:

M-am indragostit de un baiat Mari care se uita dragut la mine.cum imi dau seamaca ma place?

5 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Daca te cauta cu privirea inseamna ca iti da atentie ceea ce poate intampla doar daca te place.Mai e ceva poti sa faci ce am facut eu pune pe cineva sa intrebe ''ce parere ai despre...cum te cheama''? eu am pus o prietena mai mare ca mine sa il intrebe si a spus ca ii sunt simpatica la fel se poate intampla si la tine.SuCCES:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, tu esti foarte micuta...deci : 1-nu te poti indragosti de un baiat daca "se uita dragut la tine" si 2 -nu iti dai seama ca te place(nu e obligatoriuhee hee) iti dai eama DACA te place(ceea ce nu cred)...si app: du-te si i-ai :p in gurawinking-functioneaza

| Satan13 a răspuns:

Aaa...pai il intrebi/intrbi pe un coleg de al lui/il convingi pe un coleg de al lui sa il intrebe(dar sa ii spuna ca el a intrebat asta nu ca l-ai pus tu sa o faca)! Ok? Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Vali_1342 a răspuns:

Cati ani aveti tu si Mari?

| Vali_1342 a răspuns:

Zi mai bine ca iti place de el...