| Minge707 a întrebat:

M-am masturbat de mai multe ori si dupa aia penisul s-a mai sculat mai greu, 1. Ati patit? 2. Cata pauza sau ce ati facut ca sa-si revina?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In 3 zile isi revine daca nu in 2 saptamani sigur dar fara frecangeala cu mana

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ai omorat-o? las-o mai usor, masturbarea e buna in ziua in care o faci, cu o ora sau doua inainte sa te tine mai mult...

| dia200 a răspuns:

Cam jumatate de ora ar trebui sa ajunga in mod normal lasa-l o zi doua. daca nici dupa asta nu o sa se ridice la nivelul asteptarilor ar trebui sa consltzi un doctor

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună repede la 22 22 22 mi se pare al dracu de cunoscut numarul

| neutrino a răspuns:

Unii au avut noroc, altii inca mai isi asteapta norocul. Cel mic este incapatanat ca si un catar.

| Emilian65 a răspuns:

Am fost baiat cuminte nu mi s-a intamplat ce ai patit tu. Ca sa-si revina penisul la normal, trebuie sa renunti la masturbare.