| Roxana1919 a întrebat:

Mă adresez fetelor care și-au început viața sexuală... Voi, când cunoașteți un băiat și vreți să faceți doar sex cu el, fără o relație serioasă, folosiți prezervativ și când îi faceți sex oral sau doar la sexul normal? Vă întreb asta deoarece am auzit că se pot transmite ușor foarte multe boli cu transmitere sexuală nu doar făcând sex normal și anal, ci și prin felație și de asta vă întreb. De regulă, cât timp trebuie să treacă până când decideți să faceți sex cu un bărbat și când faceți sex cu el, folosiți prezervativ și la sexul oral și anal sau folisiți prezervativul numai când faceți sex normal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum se recomanda analizele la zi inainte sai bagi limba in gura. Sant gratuite si sigure.

| minrest a răspuns:

Mai trollule, cum iti explici ca din toate fetele alea usoare, care fac sex asa de dragul sexului dupa ce a trecut destul timp, nu a facut nici una sex cu tine? Eu ti-am spus sa nu mai generalizezi
pornind de la mama ta, dar vad ca nu intelegi.

| alina2k18 a răspuns:

Poti lua tulpini de HPV cu tot cu protectia DIVINA laughing) doar prin contact cu pielea...
Analize facutewinking si dupa ne facem de... CAPwinking CU PREZERVATIV

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ești din Vaslui, nu-i așa?