| Andreiskater a întrebat:

Ma arde curiozitateaaa!
Ce s-ar intampla daca s-ar combina un spermatozoid de om cu un ovul animal(vaca, cal, caine)
Ar ramane insarcinade animalele?
Si daca da ce ar iesi?
laughing))
Dau funda pentru. un raspuns adevarat!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu se intampla nimic. Vei invata in claa a opta la biologie, ca din cauza numarului diferit de cromozomi, fecundatia nu este posibila.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta ar trebui sa o spui la un cientific asa poate primesti si o suma de bani pentru un nou proiect.

| gigiro a răspuns:

Daca ar fi posibil, ar iesi cu siguranta monstri de oameni, pentru ca numai asa se explica de ce multi se comporta ca animalele.

| Castiel a răspuns:

Vaca=minotaur
cal=centaur
caine=varcolac

Cum crezi ca au aparut astea in mithologia greaca? glumeamlaughing
Nu este posibil, dar daca ar fi fost presupun ca ce am zis mai sus ar fi aparut din fiecare XD

| escroaca a răspuns:

Creed ca ai iesi tu smug

| escroaca a răspuns:

CRED K tu pui intebarile la misto. hai _(_ indreapt-o!

| Sonny a răspuns:

Este imposibil, datorita structuri cromozomilor diferite de la om la animal. Si a diferentelor din ADN.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai raspunsu adevarat nu stiu care ii.
Cred ca ar iesi corp de om cu cap de vaca, cal, caine rolling on the floor sau invers.
Eu stiu ca odata o femeie so combinat cu un caine si or iesit catei rolling on the floorrolling on the floor creca mancau cu laba rolling on the floor
doamne prea tare intrebareaa rolling on the floor
PAPA PUUP

| liiifeiispiiink a răspuns:

Pai daca s-ar intampla asta ar iesi un fel de corcitura intre un om si acel animal...chestiile astea s'au mai intamplat.A fost aratat la televizor. Sper ca te-am ajutat:-d

| Alecsandraa97 a răspuns:

rolling on the floor)! ce ar fi daca ar face o gaina cu cu un calrolling on the floor?

| nuxerette a răspuns:

LOOOOOOL Nu se poate pentru ca ADN-ul uman nu este compatibil cu ADN-ul animal!

| Andreiskater explică:

VAMPIROAICA este un exemplu de user TPU mai prost decat combinatia dintre o tarfa si un rrom!
Rusine!
Tu iei intrebarile la misto, nu?!