| anonim_4396 a întrebat:

Ma cunosc cu un baiat.Se purta foarte frumos cu mine, a zis ca ma iubeste intr-o zi sa aranjat si a zis:"M-am imbracat asa pentru tine", ma lua de mana, ma imbratisa, il mai plezneam una dar el nu imi facea nimic mie. Odata l-am bagat cu fata in spini dar din greseala si tot nimic nu mi-a facut.Acum ne-am mai maturizat si am zis sa ii spun ca imi place de el dar acum si-a facut alti prieteni(ianinte statea numai cu mine) si ma cam uitat.Eu spuneam ca nu ii mai place de mine dar intr-o zi a venit la mine si am jucat adevar sau provocare si m-a intrebat cat la suta il plac.Eu am zambit si nu am spus nimic si cand vroiam sa ii spun a venit unu si la luat de gat iar eu am inceput sa tip la ala sa-l lase in pace. S-au batut putin si a plecat si nu a mai vorbit cu mine asa ca nici eu nu l-am bagat in seama.Cred ca stie tin la el pentru ca a venit un prieten de al lui sa se bage cu mine si am zis nu din cauza lui. Odata s-a combinat cu una care se foloseste de el. Eu i-am zis lui ca fufa aiia il barfea si ca ea vrea sa se desparta de el dar tot pe ea o credea pana s-a adeverit ce am zis si a venit la mine si mi-a spus ca am avut dreptate dar el tot nu ma asculta si s-a bagat cu ea din nou si din nou a fost parasit, folosit si de atunci a devenit emo, mai bate fetele parca mai salbatic si vrea s-o bata pe aia.Baiatul de care imi place acum sta cu niste golani cu atv-uri, care fumeaza se drogheaza injura (dar el nu face chestii de astea) dar cand trec cu fetele pe acolo pe ele toti le injura si doar pe mine nu. Intr-o zi am chemat doi baieti mai mari sa ii sperie pe ei (dar era sa iasa urat pentru cei cu atv-uri) si cred ca el s-a suparat pe mine. Apoi a mai trecut pe langa mine cu bicicleta si i-am zis ca cei doi de atunci nu o sa ii faca nimic lui iar el mi-a zis asa in graba :"Bine, pa". De atunci nu am mai iesit afara si i-am sters numar din telefon si azi am primit vreo 3 beep-uri de la 3 numere diferite. Oare m-a sunat el? Mai tine la mine?

Voi ce credeti.
(scuze ca am mai postat intrebarea)

1 răspuns:
| flory_9483 a răspuns:

Posibil sa fi fost el, de ce nu incerci sa suni numerele, sigur dupa voce iti vei da seama.Si totusi cred ca da tine la tine, dar de ce nu ii spui cand va intanliti pe strada ca il placi si sa incerci sa il scapi de acei golani, si invata-l numai de bine. Tu crezi ca o singura persoana poate schimba 5 persoane rele, aici ma refer la el.Niciodata,dar 5 persoane pot schimba una singura, daca il iubesti sau il placi, spune-i si ajuta-l sa renunte la acei golani.multa bafta, pup