| Mateescu_ANDREI_1982 a întrebat:

Ma frati i mei din TPU!
va rog frumos spuneti-mi si mie ce sa fac daca imi place de o fata dar ea nu stie
e tot in clasa a 6
eu sunt la a ea la b
trec pe langa ea se uita la mine si eu la ea dar numi zice nimic dar.
azi cand eram la magazin ea era cu o prietena de-a mea si statea pe banca din fata blocului meu
si eu m-am uitat la ea si ea la mine si dupa aceea dupa vreo 3 minute de uitat unu la altu i-a zis ceva prietenei mele care e si vecina de bloc cu mine
si dupa s-a dus in parculet
un sfat va rog prieteneste va rog!

Răspuns Câştigător
| GossipGirL93 a răspuns:

Mda nu dispera stii am sa te sfatui sa faci ceva cu totul deosebit ca s-o impresionezi:
1)Poti sa ii scrii un biletel cu declaratie de dragoste si sa il strecori cumva sau prin intermediul cuiva;
2)Macar asa o luna sa primeasca pe saptamana crede-ma va fi coplesita;
3)Poti sa strecori si ceva dulciuri;
4)Fa-ti un acound pe net cu profil anonim in care sa ii scrii s-o faci si mai curioasa sa ii zici iata eu sunt cela care iti trimit biletele dar sa nu aiba poza;
5)Apoi dupa ceva timp propui intilnire si totul va fi ok)))SUccese**

| Mateescu_ANDREI_1982 explică (pentru GossipGirL93):

Pai are cont de facebook dar na mai intrat pe el

| Mateescu_ANDREI_1982 explică (pentru GossipGirL93):

Ai dreptate imi sterg numele de facebook si scriu in loc anonim! si asa am sa fac mersi pentru sfaturi! eti tare! mersi multttttttttttttttttttttttt!

4 răspunsuri:
| violetajustme a răspuns:

Spune-i macar buna! nu o mai privi atatlaughing) ce astepti sa vina ea la tine? daca iti raspunde la privire baga-te in seama cu ea, si apoi fa-ti curaj si intreab-o. daca zice da nu iti face griji totu va veni de la sine daca zice nu o asiguri ca nu o vei mai deranja cu subiectu asta!

| 4everYO a răspuns:

Ascultama...
NO MAI PRIVI!
Asa mi-am pierdut eu toate admiratoarele...
Fetelor nu le place sa le privesti le face sa se simta imcomfortabil.