| Chris_5615 a întrebat:

Ma intreba de mult o prietena daca poti sa ramai insarcinata daca el nu si-a dat drumul in tine?

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Depinde ce metodă contraceptivă au folosit.
Chiar dacă nu şi-a dat drumul, probabil au folosit metoda coitului întrerupt, şi este foarte posibil să fi rămas însărcinată din cauza lichidului pre-ejaculator.
Sfătuieşte-o pe prietena ta să numere 21 de zile de la actul sexual, şi să facă un test de sarcină cu urina de dimineaţă pentru acurateţea testului.
Baftă!

pa, pa.

| elena a răspuns:

Se poate... daca "micutzul" are pe "teava" un spermatozoid, ei?!

| Alexakos a răspuns:

Deci intrebarea este pentru tine 70%. Daca ai dat de sex atunci cum pui intrebari atat de tampite, nu este normal ca o data ce nu a ejaculat nu poti fi insarcinata? de ce va ganditi sa faceti sex asa de devreme pe cand nici nu aveti habar ce este ala sex? nu de flori de cuc puteai sa faci sex de la 18 ani. de la 16 hmmm de la 17 ani incolo deja poti sa spui ca esti cam pregatit pentru asa ceva dar nu de la 9 si 10 ani frate... tu cati ani ai? in orice caz nu, nu poti ramena gravida o data ce nu a ejaculat, usor ca buna ziua. dar se poate si alta varianta cum spune mai jos ÉrotiqueConseils. (fa ce spune)

| 1micdamare a răspuns:

Cum sa nu poti ramane?
Dar ai pus-o in borcan si-ti mai bagi din cand in cand cate putin?
Ca altfel nu imi explic...
App ce i-ai raspuns "prietenei"? asa ii spui tu pasaricii tale, nu?

| anonimanonima a răspuns:

Daca nu si-a dat drumul, nu ramai insarcinata!winking

| Chris_5615 explică:

Nu chiar nu e vb despre mine, pentru ca eu nu st ca majoritatea fetelor din ziua de azi ca sa o fac cu primul venit, direct in bratele lui...mai ganditiva inainte sa raspuns la intrebari...