| IuuxxI a întrebat:

Ma... M`am apucat sa joc sims laughing)) De plictiseala. Si mna. Am intrat pe site ca sa`mi fac cont deala si`mi cere serial code thinking Am pus codu` pe care il am ca sims`u e cumparat si`mi e lipit codu` langa cd. Si l`am pus pe site si nu`mi merge. De ce? Tot asa`mi scrie: The serial code you entered is invalid. Please enter a valid serial code and re-submit. Leave serial code empty to register without a serial code.
straight face Am verificat de 1000 de ori daca am scris corect si am scris corect, dar tot nu merge. De ce? straight face Funda celui mai bun raspuns!
P. S: scuzati categoria. e cea mai vizitata xD

1 răspuns:
| Cancerigen a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la diferite jocuri cumparate. sad

Spune-mi ce SIMS e si-ti dau eu niste CD Keys valabile.