| greenmile00 a întrebat:

Ma plimbam intr-o zi cu mine, si am trecut noi pe langa magazinul ala unde se vand produse. In momentul ala, eu am vrut sa intru, dar eu chiar nu aveam chef de o treaba de genu, adica sa stau acum sa ma plimb printre rafturi si sa ma oftic de preturi, e chiar prea de tot, asa ca mi-am tras una dupa ceafa si m-am impins de acolo, cat de tampit pot sa fiu eu sa vreau sa cheltuiesc pe criza asta? Dar eu mi-am spus in momentul ala ca nu se poate asa ceva, adica pusesem si eu niste bani la saltea, si cine stie, mai cumparam si eu cate ceva, ca noul bucura ochiul. Intelegeti ce vreau sa spun? voi ce credeti ca ar fi trebuit sa se intample? Ar fi trebuit sa ma ascult? sau e mai bine cum gandesc eu?

Oricum, toate ca toate, cel mai deranjant lucru a fost in autobuz, in drum spre casa, mergeam la mine impreuna cu mine, sa bem o bere, ca nu am mai avut asa o discutie ca intre amici demult. Si cum mergeam noi, s-a asezat in fata noastra o pitzipoanca, mai da buna era. Oricum acum nu imi mai place. Si sa va spun de ce. Pai la un momentdat a inceput pitzi sa se tot uite la mine, si sa tot zambeasca. Era draguta ea asa in toata esenta, si imi cam placea. Dar am inceput sa imi spun la ureche, mai neseriosule te uitzi dupa din astea? Astea de se agata asa de usor? Si m-am enervat asa ca m-am provocat sa merg sa o invit la o cafea, eram sigur ca o sa ma refuze ca pana la urma, o fata normala mai intai cere ori un numar de telefon sau mai modern acum id-ul de mess, mai cunoaste omu si dupa aia iese la o cafea. Oricum, m-am dus la ea, si nici 2 vorbe nu am schimbat cu ea ca m-a invitat la ea acasa la o cafea. Pai asa e treaba dom'le? Mi-am dat seama ca e genu de fata care nu merita, asa ca m-am lasat in pace, am coborat din autobuz si m-am dus acasa, iar pe mine m-am lasat cu ea, sa mergem pana la ea acasa si m-oi mai intalni eu cu mine sa vad ce s-a intamplat. laughing)
Voi ce parere aveti? am procedat cum trebuie?

7 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Normal si ce s`a intamplat cu tine cand ai ajuns la tine siti-ai spus cum a fost la cafea si te`ai enervat pe tine ca nu ai fost si tu?batting eyelashes

| Ana a răspuns:

Alta pasiune in afara de postat intrebari stupide mai ai? eu nu cred.

| greenmile00 explică:

@ ambrus - baietzica, eu cred ca esti chinuit de soarta, chiar rau de tot... esti cumva EMO? laughing)

@RUMBURAK - offf, esti prea rau cu propria-ti persoana. Nu e bine sa te ascunzi de tine, ca daca te prinde, e si mai naspa laughing

@Andrada - tu ai inteles ceva din ce am scris eu aici, sau e doar bagare in seama? ca mie asa imi suna, scuze dar asta e impresia laughing)

@Anaid - tu chiar vorbeti mult nu gluma laughing) MAI TACI!

| ancutsa410 a răspuns:

rolling on the floor)penala faza

| RUMBURAK a răspuns:

Am vrut sa -ti raspund, dar eu nu m-am lasat.Imi pare rau.Cand plec de acasa am sa-ti raspund.

| Ambrus a răspuns:

Dupa privirea ta din poza reiese ca esti un cretin, unu dintre cei mai mari.
Mori in chinuri!

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Esti un criticant super =]]

Mda da ai facut bine. Dece nu i-ai tras. o?:]]

Lasam glm de o parte, Nu.laughing

oare ai inteles?