| Allexutsa_8314 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva statusuri de dragoste si de dor, dar nu de despartire, va rog. Eu am ramas fara idei si am nevoie. Dau funda si voturi.:*love struck

Răspuns Câştigător
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Ca sa nu deviez iar de la subiect iti spun pe scurt, nu trebuie sa scrii la status tot ce simti, adica pur si simplu crezi ca va impresiona pe cineva?
Ca sa revin la subiect : Ai mai jos niste site-uri inspirate de aici :
www.statusuri.ro/statusuri-de-dragoste.html sau de aici
www.yahoo.netul.ro/statusuri-dragoste.html sau www.statusuri.net sper ca tea-m ajutat. Ceau si succes :-?!