| anonim_4396 a întrebat:

Ma tot intreb,de ce femeile amana sau spun ca sunt ocupate, cand vine vorba de o intalnire?

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu spun asta doar atunci cand nu imi doresc, dar daca m-ar chema baiatul pe care il plac, as face tot posibilul sa ies cu el indiferent de cat de ocupata as fi sau orice.Sunt doar scuze, sa nu le credeti.

| Morenna10 a răspuns:

Pentru ca nu vor sa mearga la acea intalnire

| neutrino a răspuns:

Atunci cand fata nu te place te refuza politicos spunand ca este ocupata.

| Doub a răspuns:

Poate chiar sunt ocupate.
Sau pur si simplu nu le place de persoana respectiva.

| Dariusuu a răspuns:

Nu sunt ocupate, aşa vor să pară doar. Orice femeie care îşi doreşte să meargă la întâlnire îşi face timp să meargă.

Nu-i destul de clar?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ori chiar sunt ocupate ori este doar o scuza si nu vor sa iasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De mult ce te plac

| Neuronul a răspuns:

Un astfel de răspuns este felul nostru de a refuza gentil o întâlnire.

| Phini a răspuns:

Sunt satule de avansuri. logic. sau tipul nu e interesant happy
Bafta!

| DollyWiitch a răspuns:

Pentru că nu sunt interesate de persoana respectivă laughing logic

| Yssadorra a răspuns:

Din lipsa de interes.