| anonim_4396 a întrebat:

Mai apreciaza cineva fetele care nu s-au sarutat niciodata?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Baietii care nici ei nu au sarutat vreodata.
Nimeni nu s-a nascut cu saruturi in sange, toti au inceput la un moment dat. Asa ca nu e o problema asta in ce tine de apreciere.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari ave ti cîte unii, cine ai vrea sa te aprecieze vecinii? Crezi ca intereseaza pe cineva daca te ai sarutat sau nu? Intrebari de copil de 2 ani.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Hammurabi a răspuns:

Adevărul e că la 18 ani trebuia să fi la ceva distanță de primul sărut. Dar nu e cazul să disperi. Se va întâmpla la un moment dat.

| GoldenZenith a răspuns:

Ai timp sa faci și asta, nu te agita.
Nu vad nimic de apreciat aici. Nu este ca și cum ți-ai dona un rinichi sau ceva de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca nu.

| EcceHomo a răspuns:

Sunt mulți care le apreciază.La mine in localitate,din fonduri europene,evident,primarul a ridicat o statuie, în cinstea fetelor nesărutate incă, dar şi a virginelor.
Zilnic, crede-mă pe cuvânt, vin flăcăi şi pun flori la statuie.Astfel,statuia s-a transformat in monument.

| BryBard a răspuns:

Se zice ca primul sarut nu se uita niciodata! Aha,,,

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Ce e cu intrebarile astea de copil de 5 ani?

| Againrip a răspuns:

Da bunica vecinului