| dianadyana a întrebat:

Mai devreme eram pe afara cu niste prieteni.Ne-am plimbat noi si ne-am oprit la o scara de bloc. Dupa vreo 10 minute a venit si fostul meu prieten pe acolo.Am stat de vorba cu toti acolo. Apoi prietenii mei au plecat pana la magazin si eu am ramas cu fostul prieten.Ma intrebat ce am mai facut si eu, i-am zis ca mai nimic.Cum vorbeam noi asa, fostul m-a luat si m-a pus la el in brate, am stat putin si m-am ridicat apoi s-a ridicat de pe scara si ma luase in bratesad.
De ce credeti ca a facut aceste gesturi?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

I-a fost dor de tine, sau a vrut sa vada cum reactionezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te vrea inapoi de aia, vroia sa vada (in caz de acceptai sa stai in continuare) daca mai tii la el

| Love4Music a răspuns:

Gaylaughing

| Ina93 a răspuns:

Poate ca asa a simtit el in momentul ala
acum daca crezi ca vrea sa fie din nou cu tine asteapta sa te caute