| mydarkestdays a întrebat:

Mai exista baieti romantici?

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Pai, imi e cam rusine sa admit, dar de felul meu intotdeauna mi-a palcut sa fiu romantic. nu imi place sa trec direct la "actiune". doar nu fac sex cu o curva platita. imi plac saruturile, mangaierile, atingerile la fel de mult cum va plac voua fetelor. majoritatea baietilor le place, insa nu toti au curajul sa recunoasca.si nu doar la sex ma refer, ci si in viata de cuplu. o atingere, o imbratisare, un sarut pe neasteptate si pasional, venit din inima persoanei pe care o iubesc inseamna mult. pacat doar ca se gasesc cam greu si fete care sa aprecieze un baiat romantic. cele mai multe cred ca baietii trebuie sa fie roboti fara sentimente care vor doar sex.

33 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Da,ăia fără OO.

| mydarkestdays explică:

Hey hey salut! laughing

| Ioana22B a răspuns:

Sper ca da.

| pink94 a răspuns:

Da exista, cauta si vei gasi!

| ksuper31 a răspuns:

Asta credeti toate...DA! Exista o gramada plina de baieti romantici si cuminti,dar voua va plac tipi rai, care poarta ochelari de soare si noaptea, cu patratele si sme'k'eri.'Hellooo', trezirea, baietii nu sunt o specie pe cale de disparitie.Trebuie doar sa deschideti ochii. Daca chiar vreti un baiat romantic si cuminte, cautati un baiat linistit care nu este sme'k'er si nu poarta lanturi de 20 de carate la gat.Chiar atat de 'inguste' la minte sunt fetele din ziua de azi?! 'Wake up'!

| ionutmrr a răspuns (pentru ksuper31):

Cel mai bun raspons care l-am vazut...

| Demonull a răspuns:

Nu! ghinion toti au murit omorati de femei cu imaginatie bogata ca tine.

| AndyLavy a răspuns:

Daca exista fete care sa merite romantism, Da!

| RetardedRacoons a răspuns:

Nu prea, toti vor s-o bage direct asa fara pic de lubrifiere.

| adriang95 a răspuns:

Nu știu unde să mă încadrez... Dar spune-mi tu, există fete care nu își compromit feminitatea, eleganța ca să merite un astfel de băiat?

| mydarkestdays explică (pentru adriang95):

Eu de exemplu, mereu sunt feminina, poate nu eleganta adica nu ma imbrac cu hainele lu' mama, dar consider ca feminitatea e cea mai importanta la o fata care se respecta.

| irrumator30 a răspuns:

Da, eu. un romantic incurabil

Răspuns utilizator avertizat
| DaniAdrian a răspuns:

Da inca mai exista doar ca sunt din ce in ce mai putini, ca sa-i gasesti trebuie sa urmezi un vechi proverb, cauta acul in carul cu fan.

| cristi62 a răspuns:

laughing iarasihappy tu erai fata cu probleme cu prietena tahappy? pai..eu cred ca mai exista, tu ce zici? in schimb hai sa iti spun ceva..acum la varsta asta baietii vor sa fie in centrul atentiei sa faca multe, sa dea la buci[scuze de expresie]xD in schimb fetele nu sunt chiaar asa.da vor avea timp gandeste-te ca peste 10 ani te vei insura [dau un exemplu] si vei face treburi casnicehappy iar un viitor sot o sa trebuiasca sa duca tot greul familiei in carcahappy daca mai ai intrebari..cu mare placerehappy pa:*

| mydarkestdays explică (pentru cristi62):

Da eu eram laughing te scuz de expresie, am auzit altele si mai si laughing sincer, eu cred ca mai exista, dar stau ascunsi sub infatisarea de bad boys, if you know what i mean

| adriang95 a răspuns (pentru mydarkestdays):

Ai fi surprinsă să știi cum se „ascund" băieții pe care îi cauți... Și nu e deloc cum crezi... (vrei să te ajut?)

| mydarkestdays explică (pentru adriang95):

Sa ma ajuti? ok, i give you a try big grin

| adriang95 a răspuns (pentru mydarkestdays):

Dacă vei înțelege mesajele de
Aici: http://luminaochilorinchisi.wordpress.com/2012/04/16/o-lume/
Și aici: http://luminaochilorinchisi.wordpress.com/2012/08/17/un-monstru/
îți vei da seama (ok, mai am una autodescriptivă unde specific clar, dar ar fi prea mură-n gură)
Și nu, nu e ideea că băieții „romantici" scriu poezii, ci cu totul asta, dar cum am spus, vreau să te las să gândești...
Have fun :D

| cristi62 a răspuns (pentru mydarkestdays):

XDDD cum zici tuhappy

| cristi62 a răspuns (pentru mydarkestdays):

Da care a fost morala la aceasata intrebare?laughing sa nu ascultam FUEGO laughing. baietii de mai jos au si pus-o de o combinatielaughing

Răspuns utilizator avertizat
| GenesisXD a răspuns:

Sigur, depinde de unde ii ieilaughing) Pai trebuie sa-i cunosti in profunzime si vorba unei prietene....mai educa-i si tu femeie, zi-i ce doresti uneori ca altfel nu merge.

| RemusAndrei a răspuns:

Cauta-n suedia.

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Da, mai exista! Si eu ma intrebam daca mai exista baieti cuminti si sa vada dincolo de corp etc. pana acum 2 saptamani credeam ca nu mai exista, dar s-a dovedit a nu fi asa! In concluzie, da exista desi e foarte greu sa dai peste o asemenea persoana

| kamael a răspuns:

Da,exista, deschide televizoru, have fun!

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Hey.

| xCarlii22 a răspuns:

Poate.

| andrea200 a răspuns:

Nu stim.Cauta

| AlexutzZ01 a răspuns:

Sunt destui cauta si vei gasi!tongue bfta

| MQ_Andrei_1995 a răspuns:

Daca o sa gasesti o sa gasesti, bafta big grin