| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista fete care apreciaza baieti buni?

36 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nuuuuuu

| CristiB93 a răspuns:

Baietii buni sunt luati de fraieri, se profita de ei si sunt considerat prosti.
Asta a zis-o un baiat bun.
O fata desteapta isi ia un baiat dur si rau.

| ADMr a răspuns (pentru CristiB93):

Corect. Fetele se folosesc de baietii buni iar apoi le dau jet si sar in bratele golanilor.

| LastyDJ a răspuns (pentru CristiB93):

100% dreptate, trag fetele al "baietii rai" ca mustele la...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rare si pe cale de disparitie, ca si casetele si benzile de magnetofon, numai in muzee le m ai poti vedea laughing

| Wihox a răspuns:

II apreciaza si au facut si un grup special pentru ei : Friendzone.

Răspuns utilizator avertizat
| Karoline005 a răspuns:

Eu apreciez baietii buni, de fapt, niciodata nu miau placut baietii rai, insa ma chinui cu unul prea bun deja de vreo 3ani...scuze de greselile gamaticalehappyhappy

| RAY a răspuns:

Noi oamenii nu stim sa apreiem bunatatea despre ce vorbim, ipocrizia ne descrie specia si moralitatea noastra falsa

| OnuOnulică a răspuns:

Inca mai sunt, evident nu in numar mare dar inca mai existe fete de genul acesta happy

| neutrino a răspuns:

Fete mai exista, cu baietii sunt ceva probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| Emilian65 a răspuns:

Sigur ca exista. Si inca foarte multe.

| ADMr a răspuns (pentru Emilian65):

Mda, eu nu cred...

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Exista.Nu le vede nimeni dar ca si unicornii, ele exista.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca stam s ao luam asa...
Toti ar trebui sa ne respectam din punct de vedere fizic cat si moral.
Daca imi creezi antipatii nici nu vorbesc cu tine prin simplul fapt ca am impresia ca esti tampit/a si nimeni nu imi poate schimba parerea pentru ca eu asa te consider.
Da, exista. Nu mai sta aiurea si incearca sa cunosti si tu fel si fel de fete nu te astepta sa o gasesti pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. in basme

Răspuns utilizator avertizat
| DumiY a răspuns:

Mai sunt? Da, mai sunt, mai greu de gasit, dar sunt.
Majoritatea isi bat joc, il iau ca pe un catelus, de ce sa faci asta? Nimeni nu stie ce este in mintea lor.
Pentru fiecare persoana exista cate cineva, numai ca uneori isi face intarziata aparitia.
Sa speram ca fiecare va primi ce v-a merita.

| djdani2010 a răspuns:

Nu prea
in ziua de azi nu prea mai are rost sa fi bun happy

| Mădălllinna a răspuns:

Categoric happy

| Lorde92 a răspuns:

Mai exista, dar nu multe... majoritatea prefer "golanii"("bad boys" cum li se spune).

| Plushul a răspuns:

Intotdeauna o sa mai existe

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Foarte rar gasesti, fetele nu se uita neaparat la bunatate, inteligenta si alte calitati ale baiatului, din pacate, aleg deseori badarani si prost crescuti,''bemveu"pe gpl sa aiba.Asta am vazut pana acum, dar nu toate sunt la fel, ci 98%.

| deny2002 a răspuns:

Da, dar sunt foarte rare.

| devor a răspuns:

Inca mai sunt...baietii buni sunt foarte rari, dar eu pot spune ca l-am gasit

| Xulescu006 a răspuns:

Baiat bun in sensul de cuminte, destept, frumusel, putin timizi? Visez de mult la un asemenea baiat, si nu am gasit niciunul. sad

| CristiB93 a răspuns (pentru Xulescu006):

Ce e drept, e greu de gasit daca e putin timid pentru-ca fiind timid, nu iasa in evidenta si trece de multe ori neobservat.

Răspuns utilizator avertizat
| ADMr a răspuns (pentru Xulescu006):

Iti garantez ca mai sunt.winking

| SerenaSmiley a răspuns:

Da, mai exista.

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Da, adevarul e ca le gasesti cam rar... oricum cele care nu stiu sa aprecieze vor regreta mai tarziuwinking

| Aazra a răspuns:

Îmi plac/apreciez băieţii buni, cei "răi","golani","şmecheri de şmecheri", "bulangii"(cum îşi mai spun ei) etc. nu îi suport pentru că sunt neserioşi, de obicei îi evit.
Lucrul acesta cu băieţii buni sau răi depinde de educaţia pe care o au.
După părerea mea, fetele aleg băieţii ăia mai duri şi răi pentru că se simt mai protejate de ei..domină superficialitatea în general.
PS: Depinde de fiecare cum înţelege cuvântul "protejare".

| Dariana1999 a răspuns:

Da.

| adinutzaadina47 a răspuns:

Da.

| ADMr a răspuns:

Ce sa zic,, cineva100"? Ele mai,, apreciaza" doar cand au nevoie de ceva care sa le amelioreze suferintele si apoi dupa ce se simt,, inflorite", uita de baietii buni, cica sunt,, plictisitori" si cauta ceva adrenalina. Eu zic ca nu mai sunt fete care sa aprecieze baietii buni.