| anonim_4396 a întrebat:

Mai exista site-uri de matrimoniale? Sunt satul de site-uri de matrimoniale pline de curve tarfe prostituate care vand sex pe bani.
Stiti vre-un site de matrimoniale romanesc GRATUIT si serios cu oameni demni!?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Dar de ce sa spui la nervi? pentru ca am spus adevarul, maturizarea face parte din sinceritate nu?

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu există oameni serioşi pe site-uri de socializare.Totuşi,ai putea încerca pe Twoo. Găseşti persoane în ce oraş vrei tu, în funcţie de educaţie sau vârstă.

https://www.google.ro/......ps?/search

| RAY a răspuns:

Cica esti satul de tarfe, prostituate, da tu frate de ce stai cu o fata? nu pentru sex, nu e acelasi lucru, tu vrei sex aia banii tai, vrei sex gratis nu?

| RxTx a răspuns (pentru RAY):

AS PUTEA RIPOSTA SI AS ZICE ASA LA NERVI CA VREAU SA FIU INTRETINUT BA NU CHIAR VREAU SA OBTIN SI CETATENIE GERMANA INAFARA FAPTULUI CA VOI FI INTRETINUT DE CATRE O ELVETIANCA care ma va ajuta si cu cetatenia + Faptul ca va investi in afacerile mele
SA STII CA AM LOCUIT IN CASA BUNICULUI LUI Adolf Hitler
DIN ANUL 2010 PANA IN ANUL 2012
Am cateva poze, daca vrei iti pot da in privat adresa ca sa te convingi ca e adevarat. am si cartea de vizita a unei rude al lui Adolf Hitler care este acum propietara casei din Büttenhart-SH-Gailingen SWITZERLAND

| RAY a răspuns (pentru RxTx):

Dar de ce sa spui la nervi? pentru ca am spus adevarul, maturizarea face parte din sinceritate nu?

| SkyPilot a răspuns:

Si sa fie si frumoase, destepte si derveme acasa happy Greu sa gasesti ce vrei tu in societatea asta happy
Cauta pe google, o sa apara o gramada. Am auzit pe cineva vorbind apreciativ de sentimente.ro. Incearca si pe chat, pare a fi un loc bun de agatat.
Si atentie la vorba aia cu gardu' si cu leopardu'. Nu crede nimic pana nu vezi si alege-le pe cele din orasul tau.