| Outspoken19 a întrebat:

Mai fetelor ce va plac voua la un baiat >: >:?

Răspuns Câştigător
| Didiiiii a răspuns:

Comportamentul, corpul, zambetul, modul de a privi, tampeniile pe care le spun cand sunt rusinati... mie sincer imi plac si baietii gen:cuminte, iubitor si protector, dar si cei perversi, tupeisti si totusi sensibilihappy

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Didiiiii):

A, deci poate sa fie si full option laughing

38 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Ne plac shaorma.rolling on the floor)) Mie una nu imi place un singur tip de baiat. Fiecare baiat este dulce, ploiticos si nesimtit in felul lui. Daca cineva te place, trebuie sa te placa pentru ca esti tu, nu pentru ca indeplinesti un tipar. Peace (:

| Elvina a răspuns:

Sa arate bine asta conteaza prima data. Apoi sa stir sa se comporte in societate, sa nu fie asemenea unui copil rasfatat, sa aiba bani ca sa-mi poata oferi orice. Sa nu se uite dupa altele, sa fie fidel, sa ma iubeasca neconditionat, sa nu-mi ceara doar sex si atat.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Materialisto
pun pariu ca ai facut sex cu baieti care nu au indeplinit toate conditiile astea
sau daca nu, urmeaza mai mult ca sigur
si nici nu o sa-ti dai seamawinking

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Sunt materialista pentru ca vreau tot ce e mai bine pentru mine. Cu cine ma culc nu e treaba ta. Poate ma calugaresc ce stii tu?

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Deci am dreptate
nu e treaba mea, dar ai asa o atitudine de bad girl in spatele unui monitor
dar in realitate nu esti deloc asa...

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ai dreptate, in realitate sunt cuminte.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Depinde ce intelegi tu prin cuminte laughing

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Sunt genul de fata bisericoasa nu de aia perversa.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Pfff asta nu o cred laughing
cat de des mergi la biserica thinking

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Duminica mereu, si in verile trecute in fiecare zi. Dar n-am mai avut timp caci am dat bacul apoi am dat examen la facultate apoi am plecat din tara.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Pai si ce la tara nu ai biserica? laughing
la ce facultate ai dat?

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Locuiesc la oras. La Jurnalism.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Am inteles unde locuiesti
dar asta nu inseamna ca la tara nu ai biserica... oh go on
aha. jurnalism... bv

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Nu inteleg ce ai tu cei de la tara.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Da e clar nu ne intelegem laughing)
ziceai ca ai fost cu bacu, cu facultatea, si ca pe urma ai plecat la tara
si d-asta nu ai mai fost la biserica
si eu te-am intrebat : dar ce la tara nu exista biserica?

| Elvina a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Am plecat din tara, nu la tara. Uita-te mai sus la raspuns.

| Mαdαliηα a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Asa esti tu mereu prost? sau doar acum? :]

| Mαdαliηα a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Ce vrei mah sa-si ia un rapanos care nu are dupa ce bea apa? bravo ei ca vrea unu cu bani, decat unu genul tau care traieste de pe o zii pe alta mai bine asa. oh go on

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Aaasa zi mai... eu trebuie sa plec maine LA TARA si probabil ca din cauza asta nu am vazut diferenta laughing
abia astept sa ajung si nu am fost pe deplin atent la ce scriebig grin

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Nu draga mea, sunt orbwinking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Sa si-l ia si pe irinel daca vrea
dar nu inteleg de ce te bagi si tu asa aiurea
ai alte intrebari care isi asteapta raspunsulwinking

| Mαdαliηα a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Du-te si te spanzura :]

| vladdd16 a răspuns (pentru Elvina):

Elvira nu vezi ca se da la tine laughing

| Elvina a răspuns (pentru vladdd16):

Elvina nu Elvira ma cheama pe TPU.
Cine se da la mine?

| vladdd16 a răspuns (pentru Elvina):

Scuze Elvina.De madalin ziceam

| Elvina a răspuns (pentru vladdd16):

Aaaa! Nu cred ca se da la mine. Daca ma dorea facea mai mult decat atat.

| vladdd16 a răspuns (pentru Elvina):

Dar tie iti place de el nu-i asa? happy

| vladdd16 a răspuns (pentru FcRb1923Madalin):

Madaline fi atent ca te cuplez cu Elvina happy

| Elvina a răspuns (pentru vladdd16):

Are acelasi nume ca al meu, la masculin. Atat imi place in rest nu. Nu-l cunosc.

| Elvina a răspuns (pentru vladdd16):

Sa te vad.

| vladdd16 a răspuns (pentru Elvina):

Deci tu vrei? happy

| Elvina a răspuns (pentru vladdd16):

Nu vreau. Dar imi doresc sa vad cum ne faci tu lipeala pe net.

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Elvina):

Nu stiu ce a fost in capu' lu' laughing
cum sa te dai la cineva care nici macar nu stii cum arata thinking

| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Mαdαliηα):

Te iau si pe tine cu minebatting eyelashes

| Ella3133 a răspuns:

In general mie la baieti imi plac ochii love struck dar desigur ca cel mai mult conteaza cum este el pe interior si pe dinafara sa nu fie cocalar. happy

| Drugs a răspuns:

Frizura..in primul rand, apoi imbracamintea..si fizicul..adica ochii bla bla bla..adica daca e "bunaciune" rolling on the floor

| andreeusaca200 a răspuns:

Trebuie sa ii oferi atentie.Sa vorbesti despre ea, cand este intr-o postura proasta trebuie sa o sustii, daca sunteti in aceeasi scoala trebuie sa o aperi. Sper ca sfaturile mele sa te ajute.