| LoOran_1745 a întrebat:

Mai sunt 12 zile pana la ziua iubitului meu, ce cadou as putea sa ii fac? Help :d

5 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Mai sunt 31 de zile pana la ziua iubitului meu, eu ce sa ii iau?tongue tu trebuie sa stii ce ii place. al meu de exemplu e tobosar si anul trecut i'am luat cele mai misto bete de tobe care exista pe piata. anul asta probabil o sa ii i'au un lego [ii place foarte mult] de ce am sti noi mai bine ce ii place iubitului tau decat tine? daca ne'ai face un profil complet al lui poate, dar asa, nu avem de unde sa stim

| Nebuneală a răspuns:

Un tricou personalizathappy
Cred ca o sa il adorelove struck

| Silvara a răspuns:

Depinde si ce fel de baiat e.
Cel mai bine si destul de ieftin cred ca ar fi sa iei o poza cu voi si sa o inramezi!
Succes!
Pa-pa.

| LoOran_1745 explică:

Are 22 de ani si este turc, nu este fitos dar eu sunt...as vrea ceva mai special dar nu prea am idei

| alexagirl a răspuns:

Pai depinde ce fel de persoana este... daca este romantic ii iei ceva care sa il impresioneze, sau poze cu voi, sau daca ati inceput viaata sexuala ii faci o noapte romantica...asta ii da pe spate pe unii baietiwinking