| GulDan a întrebat:

Maine ma voi duce prima oara intr-un club!

Ma duc cu un prieten care zicea ca sunt multe fete.

Ce parere aveti? e bun locul sa cunosti vreo fata?

8 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pentru o noapte de distractie, clubul este foarte bun. Dar pentru o relatie lunga, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca mergi intr-un club mix, normal ca este cel mai potrivit loc sa intalnesti atat fete cat si baieti.
Acum depinde doar de tine, cat esti de dragut si indraznet cu ele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde daca vei avea noroc sau ghinion deoarece poti intalni si d-re oarecum mai "cuminti", dar la fel de bine poti intalni doar panarame si "parasute". Cum ti-o fi norocul. laughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, este cel mai bun loc de a cunoaste o fata.

| Holiday a răspuns:

Oriunde exista fete e un loc bun de a cunoaste una sau mai multe. Iar in club sunt multe. Succes la agatat!

| Nemessys a răspuns:

Pentru o aventura da, dar pentru relatii serioase, nu laughing)

| Lawliet14 a răspuns:

Nu prea. Pe fetele astea din club nu te poti baza. Dar poate ai noroc, ca mai merg si liceence si studente normale!

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu, nu este un loc bun de cunoscut fete, cunosc persoane, sunt panarame, ai grija ce faci.