| Bianka24 a întrebat:

Mam certat cu iubitul meu de o săptămână și se uita la mn și imi zâmbea se dădea la alte fete când eream in apropiere sa vad dupa seara iam lasat mesaj sa ma lase in pace si sa nu mai vorbeasca de mn si el mia zis ca eu vorbesc de el la prietenele mele ca daca nu am stiut sa il tin lam pierdut...și acum se dă la toate chiar și la cea mai bună prietenă a mea și nu înțeleg ce să mai fac acum am luat vacanta el de ceata nu a fost cu mine a fost cu alte fete si baieti si eu cu alti si nustiu daca se mai gandeste la mine daca mai am pentru ce sa il astept câteodata ma mint pe mine că nu îl mai iubesc că nu imi pasa de el și dupa imi vine in minte cum il luam de mana si el ma strangea tare si dupa se ducea sa fumeze... Si acum el zice ca ma iubeste ca nu ma uitat dar la alti le spune ca nu ma iubeste... Un baiat care ma place si iubitul meu stie de el vrea sa fie cu mine si mereu imi zice si iubitul meu defapt fostul sa injurat cu el și dupa ce sa certat cu mine erea la fotbal amandoi si iubitul meu il intreaba pe ala de ce nu stai cu Bianca si ala ia zis dar tu de ce nu stai si iubitul meu a zis Ee nu stau eu cu ea așa mia zis baiatul ala și acum nu inteleg ce il mai intereseaza adică chiar nustiu sad sa il mai astept sau ce sa fac? Ce simte el pentru mine ma iubeste sau nu? Nu mai inteleg... dau fundă

2 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Invata sa pui si cate-o virgula in tot textul, e greu si enervant de citit.
Nu te iubeste, isi bate joc de tine. Lasa-l in pace, un om matur nu face astfel de lucruri si nu se "da" la toate fetele pe care le vede.

| piratul a răspuns:

Si dupa toata povestea asta, tu mai speri sa se transforme intr-un gentleman, acest baiat?!