| yoanna73 a întrebat:

Mama mea are 55ani se poate sa-si refaca viata'?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.se poate daca are vointa

auran
| auran a răspuns:

Sigur, daca asta-si doreste este fff bine. Dar, nu o forta cu asa ceva, las-o sa fie alegerea ei. Mama mea nu prea este de acord de exemplu - in toti barbatii incearca sa-l vada pe tatal meu (care a murit) si nu este tocmai bine.

Bula
| Bula a răspuns:

Evident, daca are taria de a se apuca de ceva nou!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da, de ce nu.Am vazut pe site-uri si femei de 60-70 ani in cautare de...

| white_2190 a răspuns:

Sigur ca da. orice om isi poate reface viata...fie ca e femeie sau barbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? daca intalneste un om care sa o respecte si e capabila sa iubeasca si sa fie iubita cred ca totul este permis in dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles.trebuie doar sa vrea acest lucru. Daca iese la plimbare mai des si frecventeaza cercuri de varsta ei, poate sa cunoasca pe cineva cu care sa isi petreaca restul vietii.majoritatea dintre noi stim ce dificil este sa fii singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? chiar este bine! incurajeaz-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se face rockeritza da!