| 1234wow a întrebat:

MARIREA PENISULUI. Am aflat ca iti poti mari penisul cu o metoda numita - Falusul de gheata - creata de Haakon Harfaggerson (gasiti pe internet ) si cu exercitii de elongatie ( cu program cu tot ). As vrea sa stiu daca trebuie neaparat o caldura uscata ( pentru metoda cu falusul de gheata ). Poate ati incercat-o unii dintre voi. Chiar as vrea sa stiu, poate fi o rezolvare la aceasta problema numita "marire penisului". ROG SERIOZITATE. Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o rezolvare in problema ta, daca penisul are o marime normala, adica peste 9 cm. Lungimea penisului este conditionata genetic si modulata hormonal si nu poate fi influentata din afara.
metoda produsa de tine este putin ilara (mai ales cum e prezentata pe net), dar prezinta riscul ca diferentele mari de temepratura si masajul viguros cu zapada sa iti dea leziuni de corpi cavernosi si, la sfarsitul aplicarii ei, sa ai mari dificultati ed a obtine erectia. Exercitiile de elongare tind sa dea impotenta, iar varianta cu zapada alternand cu maini fierbinti are sanse maxime sa te lase, la sfarist, cu un penis de exat aceeasi dimensiune, dar care nu mai intra in erectie niciodata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea tuturor organelor existente intr-un organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare pe baza informatiei genetice inscrise in cromozomi si ADN. Asa cum nu poti influenta sau schimba inaltimea, marimea urechilor, a bratelor sau a limbii, tot asa nu se poate interveni mai ales in cazul penisului nici medical dar din pacate nici chirurgical.Toate produsele si metodele "minune" de marire rapida si garantata a penisului carora li se face reclama sunt simple minciuni ale unor sarlatani care reusesc sa stoarca foarte multi bani de la niste nefericiti ai sortii creduli si lipsiti de informatiile necesare. Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai in dotare si la nevoie sa te inveti sa-ti folosesti buzele, limba si degetele de la maini. Multa sanatate.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

In primul rand, despre ce marime e vorba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai încercat cu cremă de gălbenele?

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| BoYkAn a răspuns:

Noroc cu mine si cu Bigaela ca restul,, doctorilor" care au raspuns au luat-o pe ulei

| Cristian12016 a răspuns:

Eu am folosit o crema numita Titan Gel, vezi aici ceva informatii despre ea http://titan-gel-pareri.blogspot.ro/