| Outspoken2 a întrebat:

Masturbarea este pacat?(cer seriozitate)! Multumesc!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este un păcat!
Pa, pa.

| iubiricaa a răspuns:

In primul rand daca vorbim despre religie este un pacat...chiar saptamana trecuta am vorbit despre asta la religie! si da! este un pacat! profa ne-a spus ca cica iti arunci singur samanta! dar daca tie iti face placere acest lucru nu ar trebui sa te intereseze.este corpul tau si faci ce vrei tu cu el... fundita?

| Wannabe_3032 a răspuns:

Da, este pacat.Dar, nu poti devenii un om care nu pacatuieste.Numai Iisus Hristos este singurul om care nu a avut pacate.Incearca sa reduci din pacatele ce sunt inscrise in cele 10 porunci.Toti suntem pacatosi, si daca razi de cineva este un pacat! Fundita?batting eyelashes

| ionionescu a răspuns:

Odata am intrebat-o la ora de religie pe profa acelasi lucru si ne-a spus ca da!