| Mada_Madalina_1998_av2e a întrebat:

Mesaje de dragoste pentru el pentru aniversarea a 6 luni de relatie? Urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

.
cuvintele nu vor reprezenta niciodată ce simţi tu cu adevărat când iubeşti o persoană.
dacă îi scrii dedicaţii şi căcaturi de genul acesta, păi pot fi considerate minciuni.
iubeşte-l cât se poate de mult în acea zi şi stai cu el mai mult, dacă vrei să îi faci o surpriză sau un cadou.
baftă.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il iubesti asa de mult o sa iti treaca prin cap ceva fara sa intrebi necunoscuti pe net

| cristimihailov a răspuns:

1. "Iubitule, La multi ani! Se pare ca sunt insarcinata!"
2. "La multi ani, dar sunt speriata. Nu a venit ciclul".

Si variatii pe tema.

Absolut sigur nu va uita acea zi.

| lipskissmiss a răspuns:

Spune ce simti tu, nu ce scriem noi alandala