| anonimaa a întrebat:

Mhaaa va da 100 DE FUNDE doar ajutati-ma cu o chestie trebuie neaparat sa am picioare mai groase pana incepe vacanta de vara adica sa le am mai muschiuloase HELPPPPPP!

Răspuns Câştigător
| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Am niste idei pentru tine http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4incearca asta. o sa faci ceva muschi daca le faci regulat si picioarele tale vor parea mai pline;)

6 răspunsuri:
| steluta_7203 a răspuns:

Alergatul, pe zi sa alergi macar 3KM e de ajuns si peste o saptamana vei vedea si efectul.

| thealchemist a răspuns:

La mine s-a intimplat dupa ce am stat 2 luni in picioare timp de 8 ore/zi.

| madelf a răspuns:

Mersul piticului, genoflexiuni, iar pentru maini flotari si pentru abdomen. abdomene si bricegebig grin
eu fac arte martiale si fac o gramada de chestii la sala...am foarte multi muschi la picioare, iar cand vine vorba tocuri arata oribil picioarelehee heema rog.parca sunt femeia musculoasabig grindar colegii mei spun ca arat okbig grin

| iauru a răspuns:

Mhaaa fa sport genoflexiuni, alearga orice, dar zilnic

| cris10flori a răspuns:

Pai ar trebui sa faci exercitii zilnice ai putea alerga, ai putea face genoflexiuni, si totul ar fi ok ai sa vezi rezultatul daca ma vei asculta:*

| roby155 a răspuns:

Abdomene fratec, am de 5 luni de cand fac asta picioare care arata bine de mama focului, dar repede cam intr-o saptamana daca faci cu ele exercitii de intindere si sa ridice chestii pe ele arati bine de mama focului