| Frissco a întrebat:

Mi.a intarziat ciclu de vreo 6 luni e cam dereglat vine mai tarziu si avand contacte neprotejate imi faceam griji pentru o sarcina. azi de dimineata in jur de ora 7 mi.am facut un test a iesit ca nu.s pe la 10 mi.am dat seama ca imi venise ceva. doar ca aici e problema, e maroniu inchis si atat de gros/ inchegat ca nu a curs nicio picatura in tampon. oare ce o fi? mentionez ca desii imi intarzie de 6 luni intotdeauna mi.a venit rosu aprins si destul de fluid incat sa curga. sunt ingrijorata ma gandesc la menstruatie peste sarcina"" voi ce credeti ca este?

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Intai mergi la ginecolog, de acolo te va indruma unde sa mergi mai departe daca este cazul! nu e de joaca! multa sanatate iti doresc happy

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ai o serioasa dereglare hormonala, consulta un ginecolog

| luisanamy a răspuns:

Trebuie sa mergi la ginecolog, sa iti prescrie ceva. Nu mai sta asa.

| Azµre a răspuns:

Du-te fată la Endocrinologie urgent, ai o dereglare hormonală de toată frumusețea...

| emag a răspuns:

Ar trebui sa mergi la medic

| MichelCarter a răspuns:

Du-te la genicolog iti va lamuri cel mai bine