| DODO2111111 a întrebat:

Mi am invitat iubita acasa si ne sarutam la care a inceput sa se frece pe mine... poate prea mult,dar eram imbracati faza este ca mi am dat drumu pe ea si exact unde este vaginul,dar pe pantalon... Ea s a intrebat ce este, dar mi a fost rusine sa i zic ca mi am dat drumu pe ea...cand s a dus acasa mi a spus ca inainte sa faca baie avea un lichid gros pe chilot si in vagin. Si de atunci dimineata are greturi...(mentionrz ca este virgina) dar nu a fost penetrare...ce poate fi?

7 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cati ani aveti? Era de la ea lichidul respectiv deci stai cuminte.

| Mussette a răspuns:

Stai linistit, ca nu este.
Lichidul acela este de la ea. Te iubeste.winking
Pe viitor, nu-ti mai fie rusine si vorbeste cu ea, doar sunteti iubiti.

| Skilline2012 a răspuns:

Nu e ma insarcinata, keep calm. Nu se scurgea prin haine, si lol, mai si intra. E lubrifiant natural pentru ca s-a excitat

| Lavii007 a răspuns:

Lichidul era din cauza ca si ea s-a excitat, la fel ca tine. Nu e nimic neobisnuit si nu se poate intampla altceva din moment ce erati imbracati.

| Sxx a răspuns:

Eu zic să stai liniștit... dacă zici că erați îmbrăcați. laughing

| msKat a răspuns:

Lichidul ala isi face aparitia cand se excita

| deeutza30 a răspuns:

Stai linistit.