| GulDan a întrebat:

Mi se pare ca am buzele mai mari sau probabil cea de jos...(sunt baiat)

Credeti ca pe fete le deranjeaza? le pasa de buzele baietilor?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fetele sunt innebunite dupa baietii cu asemenea buze.

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, le pasa de buzele baietilor, dar crede-ma ca nu conteaza chiar atat.
Si nu cred ca faptul ca ai buza de jos mai mare e o problema, ci din contra

Răspuns utilizator avertizat
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Aoleu,as fii dat orice ca fostul meu iubit sa aiba buzele marilaughing. fii mandru jur, altii au doua foite de buze.Noua buzele mari NE PLAC.

| AndreeaSaZicem a răspuns:

Buzele mari sunt numarul unu

| Suuziii a răspuns:

Fetele adora buzele mari