| Larisamonica a întrebat:

Mi-a întârziat menstruatia 5 zile.
Sanii îi am tari și ma dor când îi ating țin sa menționez ca am făcut un test de sarcina și a ieșit negativ.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se face DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala.

testul facut d etine este eronat si inutil, fiind facut cu mult inainte de 21 de zile. Repeta testul!

| Robert2526 a răspuns:

Te stresezi prea rau cu sarcina asta, nu esti insarcinata dar e posibil sa ai probleme medicale. Ar trebui sa mergi la medic

| Abcdiana a răspuns:

E posibil doar sa iti întârziere menstruația.
E posibil sa te doara sanii si sa fie tari din cauza faptului ca urmează sa ti vina menstruația, acestea fiind niste simptome premestruale. Daca tot nu iti vine in cateva zile, poti face din nou un test de sarcina sa fii sigura