| DomnuEvident a întrebat:

Mie imi place de o fata si cre ca si ei de mine putin. Niste idei sa ma apropi de ea :*

Răspuns Câştigător
| kytsi a răspuns:

Daca ai place putin incearca si fa-o sa te placa mai mult cuceresteo
dar nu o zapaci asa va fugi de tine cumparai ceva un lantisor sau alt ceva inbracate moder si parfumeazate cat mai strident sunt si eu fata si asta imi place cel mai mult la un baiat fa ce ti-am zis cu siguranta o vei da pe spate

2 răspunsuri:
| EzioAuditoredaFirenzeold a răspuns:

Trebuie sa vezi daca ea te place mult si apoi incearca sa o cuceresti.Cumparai ceva, fa sa te observe mai mult.Mult noroc

| GreenAngel a răspuns:

Poi. poti sa incepi cu un Buna apoi poate sa incerci sa o tii de mana ( happy ) nu stiu invit-o undeva ( asta mai traziu) Poti sa o alinti. sa te bagi mai mult insema cu ea... Bafta vezi ce faci...