| Secretkkk a întrebat:

Miine avem serata la scoala, si as dori sa fac baiatul pe care il plac sa fie aceasta seara cu mine. Ce sa fac?( tinind cont ca eu am mai sta cu el si ma el nu e indiferent fata de mine)

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu e nimic rau in a il invita... vb cu el frumos, zambind si privindu-l intens, daca zici ca nu e indiferent cu tine atunci ai sanse mari sa il convingi sa accepte, bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Intreaba-l daca are o partenera pentru serata...mai departe te descurci tu, dar nu ii intoarce spatele pana nu stii clar happy

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Dulceatzo un decolteu asa sexyybatting eyelashes o privire... face totulbatting eyelashes pooop

| Psihoyounger a răspuns:

Ai grija sa nu fi PREA extravaganta. Cam atat. Aa, si invita-l tu daca vezi ca el nu face prim, ul pas. Fi naturala si lucururile vor veni de la sine daca trebuie sa vina. Daca nu, vei ramane cu convingerea ca ai incercat.

Psihoyounger

| Instinkt a răspuns:

Invital tu suntem in sec 21 in mleniul 3 si daca vrei neparat sa te invite imbracate sexi ca sa stie ce are de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati silinta si fa ceva, ca sai dai motive ca vrei cevawinking