| Melora a întrebat:

Multe prietene de-a mele ma fac c***va doar pentru ca baietii ma plac. Cand mergem undeva tot imi spun:„Nu exista data in care un baiat sa nu se uite la tine, esti chiar penibila!". Ce vor sa fac? Sa le spun barbatilor de pe strada sa nu se mai uite la mine sau sa unui baiat care ma place sa-i spun sa nu ma mai placa din cauza ca prietenelor mele nu le comvine. Si uneori cand un baiat mai imi zambeste ele isi dau ochii peste cap. Ce sa fac? Credeti ca ar mai merita sa mai fiu prietena cu ele?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intalneste-te cu ele si mai cheama cativa baieti care se uita la tine si ii intrebi arat bine? Ei zic da dupa aia le zici uitati curvele penale ce invidie au pe mine pentru ca arat mult mai bine fata de ele si pleci asa merita sa le faci dar sa fie vreo 3-4 tipi ca sa rada de ele.

| PrunaPătrată a răspuns (pentru mgtow):

Ce rau esti omule, ti-am mai citit unele raspunsuri si m-am amuzat la unele big grin

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Schimbă-ţi anturajul.Nu ai idee ce poate face invidia din om.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sunt niste scarbe si sunt invidioase, ar vrea si ele

| dia200 a răspuns:

Daca u esti frumoasa si ele nu. normal ca fac asta ca sa te simti u prost is geloase. acuma in cazu incare tu te inbraci in asa fel sa ii faci sa se uite la tine e problema la tine. daca si inbracata asemanator cu ele se uita e problema lor is geloase sau nu au varsta necesara sa inteleaga relatziile.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetele sunt invidioase pe tine! crede-ma in general fetele sunt foarte invidioase si rele cand vad ca prietena lor mai frumoasa ca ele are succes la baieti, habar nu ai ce frustrare au in ele, nu le baga in seama

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu le baga in seama, ignora-le sau fa-le in ciuda. Faptul ca baietii/barbatii te plac si te doresc nu este vina ta si nici nu poate fi vorba sa le interzici, din contra sa fii mandra ca esti curtata, cat despre cele care te numesc pe nedrept curva nu iti sunt prietene adevarate.

| LoveSleep a răspuns:

Ciuda e mare. Ignoră-le, cine are nevoie de astfel de prieteni?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt geloase pe tine din cauza ca ele ar vrea sa fie ca tine si sa le faca toti baietii ochi dulci

| gingergirl1 a răspuns:

Ce invidioase laughing Nu pot sa cred

| anonimguy3 a răspuns:

Invidia asta, off. Si ma rog de ce ai fi curva doar pentru ce ai zis mai sus? Daca esti atragatoare (si fizic si psihic) care e problema lor? Eu daca eram in locul tau nici nu le mai consideram prietene, le si injuram de toti mortii si neamu si le dadeam si o flegma.

Astea nu-s prietene sunt proaste.

| MidnightR a răspuns:

Ai gresit. Ceea ce spui nu se numesc prietene, poate doar cunostinte.
Sunt doar niste invidioase cu o mentalitate de rahat care in loc sa isi schimbe atitudinea si look-ul, in cazul in care chiar le deranjeaza, ele stau sa-ti tina evidenta la cati baieti se uita la tine.

| Photograph_Maria_1999 a răspuns:

Buna! happy Nu prea merita, sincera sa fiu...happy Sunt prea geloase si invidioase pe tine, iar gelozia si invidia nu trebuie sa se afle intr.o prietenie. happy Ai timp sa.ti gasesti prietene adevarate, dar nu prea mult, asa ca incepe sa le cauti! happy
Sper ca te.am ajutat, o seara buna! :*