| vlad234158 a întrebat:

Multumesc tuturor celor care m-ati ajutat, dar am o intrebare.
Am zis dupa intelesul meu sfasiat de durere, dar acum am o intrebare serioasa.
Vi se pare normal ca o fata pe care o iubesti si ea la fel sa te paraseasca dupa 6 luni de relatie fara certuri, cand stii ca e prima dragoste si se zice cand o pierzi doare cel mai tare? Eu am patit-o acum si ma doare in continuare si stiu ca si baieti le parasesc pe fete dar nu mi se pare normal ce am patit si imi vine sa plang cand incerc sa o uit si inca plang, ce as putea sa fac ca sa imi treaca asceasta durere sfasietoare?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Aa, intrebarea asta e tot doar pentru fete? Sper ca nu.Voi risca sa raspund. Sper sa nu te superi.Promiti?

Ai baut vreodata o bere in viata ta? Dar doua? Zece? Ai baut vreodata pana ai cazut sub masa si a 2 a zi ti-ai dorit sa nu te fi nascut si juri ca nu o vei mai face niciodata?

Cam asa a fost si relatia ta.La inceput prima bere a fost senzatia calduta cand ai cunoscut`o, plimbarile tinandu`va de mana si primul sarut. Apoi a doua bere a fost euforia primei partide de dragoste si clipele petrecute unul in bratele celuilalt.A 3 a bere si urmatoarele au fost clipele de la extaz la agonie intinse pe cele 6 luni, culminand cu mahmureala ingrozitoare in care te afli acum.

Ce trebuie sa faci? Sa te lasi de baut! Gandeste`te foarte bine la cum te simti acum si daca vrei sa mai patesti asta vreodata. Apoi pune mana si invata sa bei cu cap nu ca restul.Te opresti cand este nevoie si mai continui cu alta ocazie si cel mai important lucru, niciodata sa nu golesti sticla cu cineva, pentru ca daca faci asta, nu`i mai trezesti nici un interes si va pleca cu altul care abia si-a deschis una.

Ca si concluzie: Perfect normal ce ti s`a intamplat si daca veneai si intrebai chiar cand ai cunoscut`o, puteam sa-ti spun ca aici vei ajunge, inca de pe atunci.

P.S: Daca nu`ti revii, uite o sa ajungi ca RAY laughing. Daca nici asta nu te ajuta sa-ti revii, nu stiu ce ar putea sa o faca.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate fata isi traieste coresounzator ca la carte tineretea strabatand cearsafuri s-a plictisit de cearsaful tau (LUCRU PERFECT NORMAL) si acum cauta alt cearsaf. e moemntul sa te impaci cu idee si sa strabati si tu cearsafur la randul tau timpul trece in defavoarea noastra

| RAY a răspuns:

Dar sa stea unu cu tine 1 an si sa te lase cand tea desvirginat cum e? adevarul e ca nu suntem monogami,apropo nu te cunosc, nu stiu de ce te-a lasat, cei drept un motiv a avut sau a gasit ceva mai bun ca tine simplu, si tu daca gaseai o lasa-i asta e natura umana ce sa faci, totul trece stiu cum e, eu am trecut prin 2 ani de cosmar dar a trecut, daca esti credul vei pierde mereu, apropo nu te astepta la nimic de la oamenii, lasa-i sa te suprinda