| RareshBro a întrebat:

Neatza! Am 13 ani si sunt in clasa a sasea si am o iubita!
Ea are 15 ani si e a opta!
in ciuda diferentei de varsta, ne-am indragostit foarte repede unul de altul!
Saptamana trecuta am fost la film cu ea si ea m-a pupat de vreo 5 ori pe obraz si odata pe buze!
Ma rog...
Am uitat ca atunci cand am fost cu ea mai erau cu noi niste prieteni!
Dar maine am invitat-o la o intalnire doar noi 2!
Oare cum va fi?
Ce trebuie sa fac?
Si intentionez sa o sarut pe buze!
Mai ceva ca data trecuta!
Ajutor!
Am emotii!

Răspuns Câştigător
| TanteMarianne a răspuns:

Oferei destul de multa atentie,dar totutsi subtil. nu fi ls msncsre haplea si nu fi magar. fi lejer,dar totusi grijuliu. daca mancati ceva la intalnire fa cinste si daca e poti si sa-i dai un cadou. cadoul e bine sa fie special ( cand zic special nu ma refer la un inel dintr-un siret scuipat,ci ceva care sa fie de valoare si sa reprezinte ce simti tu pentru ea)
si ca sa nu-i dai impresia ca esti vreun vanator de fuste (adica un baiat care are o gramada de relatii superficiale cu fete, iar dupa le paraseste) trebuie sa-i faci si niste gesturi dragute. de exemplu : uneori cand mergeti, sa zicem ca mergeti la un restaurant (sau un loc surpriza) poti sa-i acoper ochi, dar fin nu ii pui pe ochi de sa o invinatesti si sa arate ca un raton un cu norma intreaga ci fin ca si cum ai mangaia-o.acelasi lucru poti sa o faci si atunci cand ii dai cadoul.
ai mai putea si sa sa-i tii usa deschisa cand intra intr-un loc sau scaunul cand se aseaza (chiar daca e un gest mai vechi e totusi cavaleresc)
avand in vedere ca sunteti tineri poti sa fi chiar mai dinamic si nu atat de domn, lejer dar grijuliu.
ai mai putea si sa o mai mangai pe spate(NU CA PE UN CAINE)
totusi stai calm si totul va fi bine. nu pot sa-ti descriu cum va fi, asta o sa afli singur.pentru fiecare om e altfel.
atunci cand o saruti pe buze ai putea sa o saruti dinamic si in asa fel incat sa para ca e din greseala si sa dureze mult. adica sa zicem ca se ea impiedica, iar tu o prinzi si o saruti sau daca va uitati la un film de groaza, ea poate se sperie si atunci o iei in brate si o saruti. cicand ca are 15 ani e bine sa f cat mai spontan cu ea si plin de surprize, dar avand in vedere ca sunteti la inceput, poti sa o lasi si mai moale cu gesturile sexy si subtilitatea.

dar uite eu te avertizez, daca vreodata o sa te tradeze ca un **** cu manute sa nu te miri. ea este inca tanara, iar uneori fetele tinere (de obicei sub 25de ani) nu sunt atat de fidele, iar pe tine s-ar putea sa te ia si drept amic sau mai stiu eu ca pe o jucarie de plus.
oricum mult succes si bafta! happy

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Sa fii natural, si fara emotii. Spune-i ce simti, cred ca si ea te place. Pupici

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca atractia este reciproca poti incerca chiar mai mult decat un satut.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa emotiile si actioneaza ca atare. Sarut-o mai ceva ca data trecuta.

| foreveryoung10 a răspuns:

De ce nu incerci sa ii dai un french kiss? Poate unii ma vor judeca, si vor spune ca esti prea mic dar e destul de ok.