| DamianIan a întrebat:

Nicio data o fata nu mi-a facut sex oral sau eu unei fete. Mi se pare scarbos. Unele fete mi-au zis ca sperma are gust bun altele ca nu are gust bun. Intrebarile mele sunt:
1) Ce parere aveti voi despre sex oral?
2) Care este adevarul despre sperma baiatului?
3) Un baiat care face sex oral unei fete ce gust simte?

3 răspunsuri:
| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Eu zic ca e ok dar trebuie sa ai grija cine iti face sau cui ii faci. Te excita la maxim iar dupa, partida e mult mai ok. Te simti foarte bine si in acelasi timp si fata. Despre sperma nu stiu ce sa zic. Nu am incercat. Sexul oral eu zic ca trebuie sa fie reciproc, nu doar tu sau doar ea

| OnlineZ a răspuns:

1)E o chestie ce vine asa pur si simplu de la sine.Este foarte ok,adica nu stiu nu este nimic ciudat si nici iesit din comun, nici scarbos(desigur, daca faceti sexul oral dupa baie).Mai pe scurt este o chestie ce o experimenteaza majoritatea cuplurilor 2)Despre sperma ce gust are nu stiu, adica sincer sa-ti spun si mie mi se pare asta o chestie foarte scarboasa.si din auzite sperma nu are gust bun.3)Daca si-a facut fata baie inainte, nu o sa simti nici un gust, si daca nu.cred ca atunci o sa se simta un gust nasollaughingrolling on the floorparerea mea,

| Mariamstar79 a răspuns:

1) Nu am o impresie buna.
2) Habar n-am dar pentru. mine este scarboasa.
3) Nici un gust.