| 4l3x a întrebat:

Niste dedicatii de dragoste pentru iubita mea, puteti sa imi dati va rog frumos, nu conteaza in ce limba, dar sa fie de dragoste, dau funda celor mai multe si frumoase si vot tuturor :X

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Da dc esti asa de ratat incat nu iti poti exprima sentimentele fata de cea pe care o iubesti? Iti vine in minte automat ceva pentru ca atunci cand o iubesti e minunat, sau ai iq-ul cat o planta? Daca ti-am spune noi ti-am strica sansa de a o face tu, ea te iubeste pe tine sau pe noi?

| Nymphetamine a răspuns:

Iti dau o injuratura in turca si iti spun ca e de dragoste, ma crezi?

| Anonnnnn a răspuns:

Dj Aligator- Close to you
e cea mai genialalove struck

| alexandra05 a răspuns:

"Tu ocupi locul 1 si in suflet si in gand.":*

| Alexstrasza a răspuns:

De ce ai nevoie de dedicatii?! Tu cand te uiti la ea, ii spui ceea ce simti tu, sau ceea ce ai gasit pe internet (scris de altcineva)? Nu e bine asa. Pot sa spun ca e un moment special, asa ca fii original, improvizeaza tu ceva!

P.S.:Sa stii ca de multe ori simplitatea e calea cea mai sigura happy