| Niicole a întrebat:

Niste filme de vizionat impreuna cu partenerul?

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Filme porno

| corbulalbrosu a răspuns:

Cere doar atat XXX

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Like crazy
si ce cauti la categoria asta?

| Ibrahimovic a răspuns:

Pentru doi indragostiti infocati recomand "Tres metros sobre el cielo" + "Tengo ganas de ti" (sunt doua parti) sau "The Notebook".

Ar mai fi "The last song", "A walk to remember", iar un film foarte bun, pentru foarte multi dintre adolescenti este "The first time".

| DataSoft a răspuns:

Porn :)) glumesc..acum depinde si ce genuri de filme va plac. www.imdb.com/title/tt0455944 un film destul de bun...
www.imdb.com/title/tt1700258
www.imdb.com/title/tt2194599
Kokowääh super comedie razi cu lacrimi.

www.imdb.com/title/tt2980592 un film destul de interesant.
si cam asta sunt filmele pe care le-am vazut in ultimul timp :P
bafta

| Ingerul00 a răspuns:

You Again

| piratul a răspuns:

By the gun
Exist
Predestination
As Above, so Below

| pampamboo a răspuns:

1. Love Actually
2. Sleepless in Seattle
3. Ghost
4. When Harry Met Sally
5. Don Juan de Marco
6. Notebook
7. A Walk to Remember
8. Paris, je t’aime
9. Shakespeare in love
10. Someone like you
11. Notting Hill
12. A Good Year
13. Music and Lyrics
14. Bridget Jones’s Diary
15. 10 things I hate about you
16. Stardust
17. How to lose a guy in 10 days
18. P.S. I Love You
Toate sunt foarte bune!

| NecroIonutz a răspuns (pentru pampamboo):

Tu vrei sa-l omori pe prietenul ei sau ce? am vazut doua filme din lista ta (pe jumatate) si simteam ca vreau sa-mi iau glanda in direct si a doua zi in reluare. Sa zicem ca am rezistat la tot 'stardust" pe simplul fapt ca l-am considerat un fel de peter pan in care joaca robert de niro. in rest, chick-flick toate, daca vrei sa-ti torturezi prietenul, folosesti toata lista, in decursul unei saptamani. Si asa poti sa mai faci un sequel la "How to lose a guy in 10 days" si sa-i spui "How to lose a guy in 18 movies".

| AndreiGheorghescu a răspuns:

Un film cu Tom Si Gheri ar fi ideal