| katea_2802 a întrebat:

Nu m-am sarutat niciodata pina acum, si mi-am facut cunostinta cu un baiat, mi-a placut, si eu lui tot... ce sa fac daca el o sa ma sarute? =(

18 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

O sa staiiiiiii! vezi sa nu fugi laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Stai la sarutat! Si daca nu iti place, musca-l de buza! Dar cu tandrete happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ii dai un pupic pe buze. Daca observi sa vrea sa iti bage limba in gura...deschizi gurita si il lasi.Mai departe se descurca el.Vezi cum face...si faci si tu la fel tongue

| Silvia a răspuns:

Http://www.gavagai.ro/blog/2007/06/11/cum-se-saruta-cu-limba/
Citeste asta cu atentie si uitate la filmulet si sunt sigura ca iti vor fi de ajutor!
Sa nu iti fie frica ptc nu te mananca nimeni, va fi un sentiment ft frumos, mai ales daca e prima data;)
Succes!>:D

| yanny`s a răspuns:

Lasa`te purtata de ....sarutday dreamingtotul se va rezolva de la sinetongue

| canarita a răspuns:

Sa gemi usor...

| Andreea_7493 a răspuns:

O sa te sarute si asta elaughing
nu e nici o filozofielaughing

| ellene a răspuns:

Sa stai laughing eu la primele sarutari gaseam mereu cate ceva sa scap laughing ma impiedicam, vedeam cate ceva, imi era cald rolling on the floor vai ce frumos era.

| urbanghost a răspuns:

Sa-i dai cu geanta in cap si sa fugi! Sa nu stai laughing) [ glumesc ]
Daca chiar iti place de el, lasa-l sa te sarute happy

| daniela_7403 a răspuns:

Sa-i musti limba

| bia_9509 a răspuns:

Asa m-am intrebat si eu candva dar tot ce trebuie sa faci este sa te lasi dusa de val, daca il placi va fi simplu... este frumos, ve-i vedea. daca te place cu adevarat la un moment dat te v-a saruta cu siguranta...

| bia_9509 a răspuns:

Asa m-am intrebat si eu candva dar tot ce trebuie sa faci este sa te lasi dusa de val, daca il placi v-a fi simplu... este frumos, ve-i vedea. daca te place cu adevarat la un moment dat te v-a saruta cu siguranta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exerseaza in fata oglinziilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga'i limba in guralaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introdu-i limba in gura dar nu prea adinc sa nu cumva sa creada ca-i furi boabe din stomac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il saruti si tu pe el, sa nu ramai datoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l pe el sa te sarute, vezi cum a procedat, apoi saruta-l si tu la fel!

| ba1atfrum0s a răspuns:

Continuati sarutul si incepeti sa faceti sexxxxxxxxxxxxxxxxx asta numai daca sunteti majori