| JessicaLove a întrebat:

Nu mai stiu ce sa faclaughing, cand iubitul meu merge in club cu prietenii lui incep sa fiu mai aiurea cu el. Pur si simplu ma simt prost cand stiu ca e acolo, mai si bea si asa. In general merge cu un singur prieten, cel mai bun, unde sunt manele laughing. Si ma enerveaza ca sunt asa si nu inteleg de ce. Nu imi place sa isi petreacă atâta timp acolo. Are 19 ani si poate e normal sa iasa si sa se distreze dar ma simt mult mai bine cand il stiu acasa. sad si cand nu iese asa des,are perioade,ne înțelegem mai bine, adica sunt si eu mai Ok... Nu vreau sa fiu nebuna si geloasa laughing, dar urasc ideea sa fie in club pe langa alte femei. Ce ar trebui sa fac? sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrei sa fii asa dar ESTI deja asa. De la varsta asta. Imi e mila de saracul baiat. Are deja nevasta.

| kandaraki a răspuns:

Pai si care e problema?" e tanar poate sa mearga de cate ori vrea. de ce nu mergi si tu cu el? sa mergeti in cuplu? baiatul trebuie sa aiba parte si de momente aparte, nu numai cu tine sa fie. Se numeste libertate. nu il mai sufoca si nu fi geloasa, daca va dori sa te insele o va face. trebuie incredere de avut in o relatie!

| Wargasm a răspuns:

Se numește gelozie și dacă îl iubești, ar trebui să înveți să renunți la ea. Indiferent dacă îți place sau nu întotdeauna se vor găsi fete care să stea pe lângă el fără ca tu să fi prezentă. Nu e normal nici ca el să stea prin cluburi de manele. Încercați să găsiți interese comune.

| Nicolae207 a răspuns:

Ar trebui sa gasesti activitati care sa-l tina ocupat pe timpul noptii. Te sfatuiesc asta daca doresti sa mai tii relatia in viata.
Mult succes.