| sartix34 a întrebat:

Nu mi se scoala de tot,acum cateva zile m-am masturbat de pre multe ori,consecutiv, si acum nu stiu de ce nu mai se scola ca alta data.Rog seriozitate. Funda.Ce sa fac?crying((

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ti-l mai maltrata. Crezi ca rezista la infinit? Te inseli. Da-i putin timp de odihna.

| neutrino a răspuns:

Deja ai obosit-o pe uscat. Du-o si bag-o si pe ea in mediul ei procreativ.

| SkyPilot a răspuns:

Mai lasa masturbarea si mai treci si pe la fete happy

| PreferAnonim a răspuns:

Din cauza ca ai exagerat cu masturbarea.Mai fa o pauza de ceva timp.