| analia_6778 a întrebat:

Nu prea stiu ce cadou sa ii fac prietenului meu, Ma gandeam la niste placute cu citate de dragoste o pernuta cu poza noastra sau o rama... ce idei mai aveti? eu sunt in pana de idei crying plz help

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

Ai multe variantebig grin
1. un set de parfumuri ceva, cometice.
2. Un Lant ceva Argint/aur
3. Un tricou personalizat cu un mesaj si o pozabig grin
4.Haine?
5.mp4, chestii de genul daca stii ca doreste si nu aretongue
6. un tort cu poza voastralove struck
7. ceas
8. daca are vreo pasiune pentru stiu eu citit ( carti), muzica 9 instrumente) etctongue

Succes:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 10011993 a răspuns:

Depinde de ce varsta avetibig grin eu pentru iubi meu m-am gandit la un set srt8 sau adidasbig grin cu produse cosmeticebig grin dar daca esti mai mica merg si cadouri d'astea gen perna in forma de inimioara cu poza ta...etcbig grin:*