| cornelbagabontu a întrebat:

Nu stiu ce cadou sa ii iau iubitului meu ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

O noapte cu cea mai buna prietena a ta
sau o tableta cu minim 2GB ram
sau un laptop la mana a doua dar bun DELL LENOVO Toshiba sau HP.
Un sex oral si anal
o motocileta
sau daca nu are carnet sa ii platesti o scoala de soferi la care sa il obligi sa se duca.
depinde in cat vrei sa te incadrezi poti sa cumperi un TICO costa 1000 euro si inscrierea in circulatie vre-o200.
Poti sa ii oferi un bilet dus la Moskova sainghete acolo sa nu se mai intoarca.
Poti sa ii oferi un bilet bun dus de avion cat mai departe luat la reducere vezi care este oferta in ziua respectiva si cumperi primul bilet doar pentru el dus undeva departe, apoi faci unul fals pe hartie separat de intors si il pui separat in alte bagaje cat mai la fund, si cand o sa vrea sa se intorca o sa ramana pe acolo happy
Poti sa ii cumperi un Vireo-Proiector sa vedeti filme pe perete,
Poti sa ii cumprei un vaucer la zburatul cu avionul sau cu balonul sau la sarit cu parasuta.
Vezi si tu de ce are nevoie, cred ca l-ar incanta si un Pickup ar fi ceva inedit.
Poti sa il scoti la o excursie pe Trans-Fagarasan acuma repede pena cand nu se inchide pentru ca daca mai ninge putin gata se termina pe anul asta pana la vara nu mai poti calca acolo.

| dinumariiia9ir a răspuns:

Poti sa ii cumperi un parfum happy