| Alina14_7933 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat cu mine. Fiecare baiat pe care il plac si cu care flirtez, aflu mai tarziu ca are prietena sau ca ii place de altcineva. Nu mai suport! Vreau sa intalnesc un baiat pe care sa il plac cu adevarat, si care sa ma placa la fel. Pana acum era usor, mereu mi-i se intampla asta:il placeam, ma placea. Acum insa, de la o vreme, parca nimic nu mai mergesad. Ma ajutati cu niste sfaturi? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ykrabor a răspuns:

Buna,
Ce ar fi sa numai cauti tu baiatu si sa te lasi cautata de cel care te place? Odata si odata tot o sa vina unul mai pe placul tau :d.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incetezi cautarea si astepti pana iti ajunge jumatatea.

| Luori a răspuns:

Sincer, de ce te plangi? Cred ca greseala este la tine; cu cat vrei mai mult, cu atat de indepartezi.
Pentru a evita momentul in care afli ca baiatul cu care ai flirtat are o prietena, ce-ar fi sa te interesezi de dinainte, eventual sa-l intrebi daca esti o roata-n plus? Greseala este la tine, si tot tu te plangi ca nu este cum doresti.
Este NORMAL ca altii sa aiba alte preferinte, caci si tu te afli printre acesti oameni. Poate exista vreun baiat care sa te placa, si tu nici sa nu-l bagi in seama, sa nu-i dai importanta.
Ai rabdare, nu e capat de lume. Se poate cu mult mai rau.

| Roxxxannna a răspuns:

Bai Alinutsasad esti in situatia mea. sunt DISPERATA! da, stai chill eu m`am resemnat. cand imi place de cineva ba nu simte el nimic ba are prt. si cand ma place pe mine cineva nu`mi place mie de elsad offf.mor! da asta e:* nu fi dezamagita si nu fa prostia mea sa te lasi dusa de val in fata oricarui baiat si sa cazi prada in capcanasad :*. succesbig grin.

| Andreyyw a răspuns:

Exista o solutie
Mai cauta sau asteapta poate vine un baiat la tinethinking