| Sara2 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, l-am cunoscut in urma cu 9 luni, el este divortat, ne-am cunoscut cand eram singura, el nu ma bagat in seama, dupa 1 luna m-am cuplat cu alt baiat, hop si el cand a auzit ca am prieten a inceput sa se bage in seama, si intr-o seara eram cu niste prieteni la un bar, si apare si el, s-a asezat langa mine, m-a imbatat eu am mai iesit o perioada cu acel baiat, si el a aflat, eu nu imi doream de fapt o relatie cu cel care m-a imbatat, si bea ffff mult, si acum imi reproseaza mereu ca l-am inselat, eu ii zic mereu ca stia ca aveam prieten, stiu ca m-am bagat singura in rahat, dar nu stiu ce sa fac, ca zilnic ne reprosam, el mie ca l-am inselat desi nu e chiar asa, si eu lui ca bea, credeti ca mai are rost relatia? si isi doreste sa fiu mai pasionala, dar nu pot din cauza timiditatii

2 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Al naibii de timida esti daca te imbeti in halu asta. Pai eu zic sa ramai cu ala alcoolist, ca va potriviti mai bine.

| alexanelly a răspuns:

Nu ai dat prea multe detalii despre relatzia voastra.Doar tu iti poti da seama daca are rost relatia, daca simti ca tine la tine si tu tii la el, relatia poate aavea rost.Insa trebuie sa ai grija si la diferenta dintre voi, si la fapptul ca are un viciu ai putea discuta cu el, si despre problema ta cu timiditatea, doar el te poate face sa treci peste asta de fata cu el. Pupici