| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac. Ma cunosc cu el de mai bine de jumatate de an, timp in care mai vorbeam asa din cand in cand pe mess sau cand ne mai vedeam prin oras. In ultima luna am vorbit in fiecare zi, in unele zile chiar in vreo 3 reprize (dimineata, la amiaza si seara)laughing Ma simt bine cu el si chiar imi place compania lui.Am iesit o singurra data in oras, iar el s-a comportat mai bine de cand imi inchipuisemhee hee. De ce zic asta? Pentru ca el e genul ala de baiat, care in fiecare weekend merge cu prietenii prin cluburi, bea si fac panarama, iar eu sunt aproape opusul. El vrea sa fim impreuna, dar eu nu stiu ce sa fac. Mai intervine si intrebarea : dar ce-o sa zica lumea? cum a ajuns ea (fata buna, de treaba, cuminte) cu el (cel care traieste pentru panaramahee hee ). Voi ce credeti? Am avea vreun viitor? (nu in sensul de casatoriehee hee )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa iti pese ce zice lumea. Daca il iubesti si tii cu adevarat la el, atunci ce mai astepti?happy

| seergiu a răspuns:

Uite fi cu el si app nu conteaza ce spune lumea:X>big grin