| isbeenich a întrebat:

NU stiu ce sa mai vorbesc cu tipul de care imi place(vorbim doar pe mess ca face to face ne intalnim rar)...am impresia ca am epuizat toate subiectele, si totusi as vrea sa ii dau de intels ca imi placetongue

2 răspunsuri:
| Mihaic93 a răspuns:

Mai interesant ar fi sa va duceti la un cinema, acolo aveti ce sa discutati!

| claudia_5508 a răspuns:

Ai incercat sa intrii in acel subiect care te intereseaza de fapt? adica de cine ii place, daca exista cineva in viata lui, chestii de genu.Cand ajungi la acel subiect fii curajoasa si spune-i ce simti.Sa nu te simti jenata mai ales ca vorbiti mai mult pe mess.