| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Nu stiu ce simte pentru mine. Am fost impreuna in vara 3 saptamani cu el, dar ne-am despartit pentru ca a aflat fratemiu si el nu a vrut sa se complice cu o relatie pe ascuns. El a fost primul meu prieten(primul care m-a sarutat). L-am mai cautat eu la vreo 3 saptamani de la despartire, ne-am certat si ne-am jignit amandoi. La o luna dupa ce ne-am dat certat, mi-a parut rau si l-am cautat eu. M-am tinut mult de el sa ne impacam, dar nu vroia(ca nu vrea o relatie momentan si ca e prea departe si ne-am vedea foarte rar - lucreaza in alt oras). M-am resemnat cu ideea. Am avut doua aventuri cu 2 tipi(nu se pot numi relatii ca au durat 3, respectiv 5 zile) si dupa ce m-am despartit de ei, l-am cautat pe el amical(sa-l intreb ce mai face etc) si mi-a zis ca a venit in oras si ca ramane aici pana gaseste de munca. Cand l-am vazut pur si simplu i-am sarit in brate si l-am sarutat(nu-l mai vazusem aproape 4 luni). El a fost foarte surprins de atitudinea mea(eu eram foarte timida inainte si nici macar nu-l lasam sa ma sarute) si mi-a spus ca daca stia ca o sa ma schimb asa de mult ar fi luptat sa fim impreuna. Mi-a zis ca vrea sa ne impacam(daca vreau eu bineinteles). Nu exagereaza cu declaratiile de dragoste(nu mi-a spus pana acum ca ma iubeste dar imi spune uneori ca ii e dor de mine). Cand vine vorba de sex, eu i-am spus ca momenatan nu vreau. Bate anumite apropouri dar daca eu zic ca nu vreau imi zice ca mai poate astepta, dar nu la nesfarsit(nu asta ar fi problema ca sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala cu el). Am facut petting, iar el mi-a facut mie si sex oral. Azi a plecat din nou la munca si eu ma fost foarte suparata. I-am zis ca nu-l judec daca nu vrea sa continuam pentru ca e distanta mare, dar mi-a zis ca nu avem de ce sa ne despartim, ca putem trece peste asta si ca va veni sa ma vada cat poate de des. Nu stiu ce sa mai cred. Voi credeti ca tine la mine? Sau daca nu ce simte pentru mine? Inclin sa cred ca nu vrea doar sex pentru ca nu-l deranjeaza cand ii spun ca mai trebuie sa astepte. Deci ce credeti voi ca simte pentru mine? Diferenta de varsta este mare(10 ani). eu am 15 ani dar nu cred ca asta conteaza prea milt, pentru ca el a mai avut prietene mai mici ca el(a spus ca se simte bine langa pustoaice). Nu incepeti ca ar trebui sa-si intemeize o familie etc. Raspundeti-mi la intrebare: ce simte pentru mine? funditzz
app. el nu are mult de munca si in cateva saptamani e posibil sa vina acasawinkinghappy

Răspuns Câştigător
| andreutza9 a răspuns:

Ma uite cam aceeasi poveste am avut si eu dar bine nu era distanta intre noi, dar cand a venit vorba de sex, eu i-am zis ca nu pot el mi. a zis ca asteapta, iar dupa o saptamana mi-a trimis mesaj si mie zis ca vrea acest lucrul pentru ca nu poate astepta cat i-am zis eu, dupa 2 saptamani ne-am impakt el imi zicea ca ii pare rau ca nu trebuia sa zica asa, dupa o luna de la impacare am facut-o totul bine si frumos am mai facut-o odata, si dupa deja se racise si doar imi zicea ca ma iubeste, eu i-am spus ca numai putem continua asa si neam desp.asa ca nu crede chiar tot ce zice el pentru ca s-ar putea sa ramai cu buza umflata tu fi fata desteapta pune-l la incercare, succes te pup

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Se simte bine cu pustoaice pentre ca va pacaleste pe toate!
Tu ai cazut in plasa, intr-o luna maxim vei face sex (pregatita si nepresata, zici tu) si apoi el va spune ca ''vai, o sa ne vedem mai rar cu munca, mai bine ne despartim''. Si asa iti vei lua teapa!

Faza cu sexul oral si pettingul or sa duca la sex curand, stie pe ce butoane sa apese baiatul...

Tu esti prea usuratica si visezi la stele verzi pe pereti.Fii mai chibzuita si inainte de sex fi sigura ca exista iubire intre voi!

| ale_4015 a răspuns:

Ma nu stiu sincer ce sa zic, cred ca mai tine la tine dar ca baieti din ziua de azi vor mai mult treaba asta, dar nu iti incepe viata sexoala de pe acum pentru ca nu e bine, te inteleg ca ti la el, dar lui dupa aia nu o sa i mai pese de fazele astea. pentru ca multi baieti is asa incearca sa il eviti sau daca te intreaba lucrul asta spune-i ca "nu vreau, daca ma placi si vrei sa fii cu mine poti si fara sa facem sex "asta e parerea mea scuze daca te'am suparat...:*:*