| lorenmorgan a întrebat:

Nu stiu cei cu mine(( vad un baiat dragut chiar frumushel si-n gindul meu spun oohh sh vrea sa fie prietenul meu sau sa am asa prieten sa semene cu el!,dar observ ca si lui acel baiat ii place de mine si cind imi propune sa esim undeva sau chiar imi propune intilnire eu parca am frica de ceva, ma simt emotionata si deamu in sufletul meu nu-l mai plac,,, mam itilnit proma oara cu un baiat imi placea de el foarte tare si cind vad ca si el are asemenea sentimente fata de mine eu il ignor, nu stiu oare de sunt asa? vreau sa am si eu un prieten ca am deja 18 ani, Va rog fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| varcolaccc a răspuns:

Pai iti place de el si il ignori. Nu e nimic cu tine, e clar ca ni vrei prieten fiindca reacțiile se mai pot controla sa stii.

| LastyDJ a răspuns:

Pai e si normal ca nu o sa ai prieten daca baiatul pe care il placi vrea sa te bage in seama si tu il ignori.Fi mai tupeista nu fi rusionoasa..asa sunt fetele din ziua de azi.Joacate cu mintea lui/hormonii luilaughing...Fal sa creada ca a pierdut ceva foarte de pret...Cel putin eu asta as facehappy

| Diana1032 a răspuns:

Incearca sa te calmezi, nu te speria, toata lumea e nelinistitia inainte de o intalnire. nu-ti mai fie frica, fi curajoasa