| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cu ce sa incep...cu doi ani in urma,cand eram destul de mica, am fost cu un baiat de la mine din clasa si din cauza unor motive ne-am despartit a 2a zi; dupa o saptamana am iesit cu alt baiat, si a 3 a zi ne-am despartit. Faza este ca, m-am despartit de ei deoarece nu'i mai placeam. Sentimendtele mele sunt schimbatoare...sau poate nu i-am placut de la inceput si am stat doar cu gandul la asta. Este ceva ineregula cu mine?

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

La varsta ta este ceva normal. Iubirile de durata or sa vina cand o sa fii mai mare.
Deocamdata asa e : azi iti place unul, maine altul etc.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inca nu ai intalnit persoana potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citi ani ai?
Cred ca esti mult prea tinara ca sa cunosti oamenii si ca sa stii ce vrei.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Probabil ca ai vreo 14-16 ani.
Mai ''fetitelor'' dar poate mai aveti si voi ceva de invatat, poate mai aveti teme.
Eu stiu..nu vreau sa par rautacios, dar mi se pare hidos ca o fetita sa se gandeasca deja la chestii pe care in mod normal doar oamenii mari le fac.
Poate sunt eu mai demodat, dar pe bune acum.
Eu zic ca ar trebui sa treceti prin toate etapele vietii nu sa sariti peste ele.
Nu pe bune au innebunit copii astia.Vor lumea la picioare peste noapte.Eu tot nu inteleg ce atata graba?

| roxanaelenamaria a răspuns:

Depinde si ce conversati ai avut cu ei si depinde de varsta pe care o ai acum probabil nu esti pregatita, mai ai timp nu te grabi, si nu este nimic cu tine, pur si simplu nu era momentul.