| dya a întrebat:

Nu stiu cum e sa te mozolesti, Explicati-mi si mie cum se face adica cu limba si asa...

24 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

laughing)) pai nu te mai gandi atata si just do it. e fun. in general oricum fetele se pricep mai bine decat baietii ( din ce am mai discutat si eu cu lumea ). noroc tongue

| šρяίηģ a răspuns:

Nu totul se rezuma la asta. In momentul oportun trebuie sa te lasi purtata de val si sa nu iti fie rusine. Totul vine de la sine, si poti fi sigura ca partenerul tau nu iti va face niciun repros. Pentru toti exista o "prima data". Daca te ajuta cu ceva, poti sa exersezi cu un ursulet de plus (laughing), dar nu chestia cu limba, ci sa te controlezi si sa fii sigura pe tine. Sunt sigura ca vei reusi!

| Daiana90 a răspuns:

E fain dupa ce o faci de mai multe ori. o sa fie bine abia dupa mai multe dati. din pacate la mine, prima oara, am fost incepatori amandoi si pur si simplu eu tineam gura deschisa nestiind ce sa fac si el facea ce stialaughing dadea si el cu limba. mi s-a parut extrem de scarbos si nici nu am mai facut-o de atunci:p. stiu ca multa lume zice ca nu se invata, ca toata lumea stie dar nu e adevarat.eu nu stiam ce sa fac, am ramas asa...si a fost si oribil. un sfat pentru tine.la primul tau mozol fa-o cu unul care stie, ca daca nu iti zic eu ca nu o sa mai vrei dupa aialaughingwinking

| question_3585 a răspuns:

Uite tot ce trebuie sa faci :
http://www.codrosu.ro/......tat-video/
o faci si mai bine daca simti ceva pentru el.

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Sarutul si iubirea nu se invata, nimeni nu le scrie definiti care trebuie invatate. Ele pur si simplu se intampla si trebuie sa te lasi dusa de val

| rodasa a răspuns:

Pai de obicei vine de la sine...Pentru cei mai timizi cer niste sfaturi asa mai mici...
1Pai in primul rand in timp ce te mozolesti sa ai o guma in gura
2chestia cu limba mai greu la incepatori inccearca sa nu o bagi pe toata varful si daca esti tot curioasa incearca sa atingi varful acolo sunt niste nervuri care te fac sa te simti bine...big grinsper ca ti-am fost de ajutor... BYE bye :*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat ce zice daiana...si eu am avut acceasi problema ca tine nu cu mult timp in urma m-am mozolit cu o fata a venit de la sine pur si simplu am inchis ochii si m-am mozolit deci nu o sa ai nicio treaba iti merge limba singura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salooth...ma numesc diana si trebuie sa recunosc ca nu sunt fffoarte mare,,,, eu nu m-am mozolit cu niciun baiat...nu stiu dc poate ca eram timida si de astea de mukte ori auzeam vorbe de la alte fete sau baieti''ba m-am mozolit cu aia sau cu ala'' si nha sincer eu cred ca doar trebuie sa inchizi ochii si restul vine de la sine insa trebuie sa iti placa baiatul cu adevarat daca te mozolesti cu el ca daca nu iti place totul devine scarbostongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai deschizi gura si scoti limba si el la fel si va jucati cu limbilebig grin e foarte usor am facut asta de multe ori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar cred ca totu vine de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipu cu "raspunsul anonim'' din moment ce esti intr-un loc romantic cu partenerul sarutal si asteapta... apoi se va intampla totul de la sinewinking asa am facut si eu prima data cu prietena mea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu limba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu m-am mozolit cu niciun baiat... dar spun la fel ca ceilalti ca totul vine de la sine:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoti limba...si ii zici:atingeolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu nu am incercat inca trebuie sa fie fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se invata si trebuie sa vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci sa iti zic faza asta cu frenchu"l (sarutul cu limba) e foarte simplu...
Sa va zic cum a fost la mine prima data...
Am iesit seara afr cu vara lu un prieten dar nu era nimic intre noi pana atunci...Si mda nu styam sa dau french kiss...kiss
Dar pe cand sa merem in casa ea mi-a zis ca hai sa te pup...am crezut ca vrea sa ma pupelaughing pe obraz dar cand am ajuns fata in fata ea mi-a bagat limba in gura...hee hee
Atunci am inceput sa fac si eu ce face si ea si a iesit destul de bine...
Pana atunci nu am facut-o nici o data
Eo am 13 ani...
Deci...cand ajungeti fata in fata va apropiati peek mai tare si va bagati limbutele unul in gura celuilalt si va jucati cu ele. Ex:poti sa iti invarti limbuta in jurul limbii lui sau sa ii impingi limba cu limba ta
Sper ca ti-am fost de ajutor

| CavalerulDreptatii a răspuns:

Uiti aicisa
Saruta prima data foarte usor (cu cat te doreste mai mult si ii dai mai putin, cu atat isi va dori si mai mult de la tine). Dupa ce ai sarutat cu buzele, deschide putin gura (iti vei da seama cum la fata locului) si cu limba umezeste-i buzele.

Nu intreba daca poti sa o saruti frantuzeste! Totul trebuie sa se desfasoare lent pentru ca senzatiile sa ofere fiori maximi. Dupa ce i-ai umezit buzele, mangaie usor limba partenerului. Jucati-va precum fac serpii la imperechere. Atentie sa nu ii faci operatie de amigdala in timpul sarutului. Nu este o senzatie placuta. Sarutul combinat cu anumite mangaieri ale partilor corpului va vor aduce trairi interioare de tensiune sexuala.

De fiecare data cand saruti este altfel. Niciodata nu vor fi sarutarile la fel. Variatia de miscari va aduce ceva nou de fiecare data. Trairile va vor impinge cum sa va miscati. Exersati cat puteti

| anonima_4504 a răspuns:

E usor si eu am fost asa pana acum 2 saptamani cand am incercat e usor ca si cum ai zice Buna Ziua daca il iubesti pe cel cu care o faci o sa uiti si de tine laughing laughing laughing o sa te descurci de minune. Da eu una nu ma omor dupa mozoluri prefer sa stau in bratele lui si imi ajunge daca iubesti cu adevarat gandesti altfel nu te gandesti doar la asta o sa vezi u NU AI NEVOIE DE BAFTA ITI GARANTEZhee heewinking

| GeorgiMada a răspuns:

Si eu sunt curioasathinking inca nu am incercatlaughing

| obbytzu a răspuns:

Totul vine de la sine

| Andrei_Loredan_1996 a răspuns:

Nu stiu cum e sa te mozolesti, Explicati-mi si mie cum se face adica cu limba si asa...

| patrikio a răspuns:

O zenzatie tare dar trebuie sa ai un pic de experienta crede-ma stiu din propria fapta